2018 oran şikesi

Çoğu takipçilerin genelde iddaa’nın resmi sitesinde veya Ülkeler arasında verilen iddaa oran şikesi açıkları aramaktadır. Peki oran şikesi neye göre değerlendirmelidir? Yurt içinde ve Yurt dışında oynanılan futbol ve diğer spor gruplarında maç karşılaşmalarına verilen oranlar neye göre baz alarak kazanç sağlayabiliriz?

İddaa Sitelerine Giriş

Yaptığımız çoğu iddaa oranları araştırmalarda tam olarak şikeli maçlar olarak gözükmeseler de, verdikleri oranların bariz olabilecek durumlar genel olarak 1/1 yada 2/2 olarak banko gelen maçların daha çok 1,30 ile 1,90 oranları arasında resmi siteler 1 den 1’e 1,30 yada 1,90 oran arası misli vermiş ise o maçın ilk yarısı da ikinci yarısı da favori olan takım maçı kazanmış oluyor. Kendinizde bu analizi maç sitelerinde yada geçmiş maçlara bakarak bu oranlar arası olan maçları ilk yarı ve ikinci yarı maçlarının güçlü takım olan kazanmaktadır.

“Handikap Verilen Takımlara Dikkat!”
Çoğu mecburi handikap olarak açılan iddaa’nın verdiği handikap oranlarına hiç dikkat ettiniz mi? Bir maçı h2 olarak vermişse genelde o maçta 3 farkla yenmesi gerekmektedir. Yani handikap 2 diyorsanız diğer takımın iki sıfır önde başlasın olarak işaretlemiş olursunuz. Bunun yüzden handikap yaptığınızda takım kazanması için 3 gol atması gerekmektedir. Bizim iddaa tahminleri ekibimiz bu gibi handikap verilen yada açılan maçlara genelde h2 beraberlik olarak oynamaktadır. Ve ne tuhaftır ki bu maçların arasında hep 2 gol fark ile oyun bitmektedir ve h2 oynayacağınız maça beraberlik olarak işaretlediğiniz zaman 4-6 oran arası misli para kazanırsınız.

“En Tehlikeli Maçların Oranları Neler?”
Çoğu ligde herkesi tedirgin eden oranlar genelde favori maçlara verdikleri 1.10 yada 1.30 gibi komik mislilerdir. Bu mislilerin banko olarak oynamak isteyen iddaaseverlerde bu maça banko gözüyle baktığından dolayı direk kuponuna bu karşılaşmayı da eklemektedir. Ne yazık ki genelde herkesi en çok etkileyen favori takımlar yüzünden herkesin kuponları yatmaktadır. İddaa tahmincilerimizin genel olarak bu karşılaşmalarda son maçlarında birbirlerine attıkları gollerin yüzdeliğine bakarak, ya karşılıklı gol var yada karşılıklı gol yok olarak ziyaretçilerimize sunmaktadırlar. Daha çok gollü geçen aynı rakip takımlar ise yada golsüz olarak bu maçlar geçiyorsa bu sefer 2,5 Altı veya 2,5 Üstü olarak tahminlerini sevdi değer ziyaretçilerimize ücretsiz olarak günlük banko kupon yada iddaa tahminleri olarak her gün yayınlamaktadırlar.

Bu yılda en çok 2016 oran şikesi olan maçlar hakkında bizlerle bu konu üzerinde paylaşım yapmak için Lütfen YORUM Yazarak bizlere bilgilerinizi aktarabilirsiniz.

2018 oran şikesi
  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

2018 oran şikesi konumuza oy kullanın.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 4 Mart 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir