Bahsegel güvenilir mi

“Bahsegel Güvenilir Mi?”
Firmanın müşteri güvenilirliği kayıt olduktan sonra başlar. Kullanıcının adı,  şifresi ve diğer kişisel detaylarının sorumluluğu tamamen müşteriye ait olduğunu taahhüt eder.Şayet müşteri bilgilerinin 3’çü şahıslar tarafından ele geçirildiğini düşünüyor ise hemen şirketin canlı yardımına gelip bu konu hakkındaki endişelerini bildirmesi gerek. Bunları yapıldıktan sonra firma tekrar üye bilgilerini değerlendirip üyeliğini tekrar aktif etmektedir. Bahsegel kesinlikle size ait olan bilgileri ve şifrelerinizi vermenizi talep etmez! Şirket Comodo yazılım güvenliği ile korunmaktadır! Bahsegel web sitesini incelediğimizde güvenlik zafiyeti bulunmadığını ve bu konu hakkında herhangi bir kullanıcının şikayet etmediğini belirlemiş bulunmaktayız.

“Bahsegel’in Lisans Sertifikası Var Mı?”
Curaçao ülkesine ait olan yasalar doğrultusunda oyun oynatmaktadır. Siteye girdiğimizden en alt orta kısmında site hakkındaki lisans bilgilerine herkes ulaşabilir. Şayet bulamayıp göremediyseniz buradan sizi bilgilendirmek isteriz. 8048/JAZ  numarası ile lisanslanmış olan Bahsegel Antillephone N.V. den verilen 8048/JAZ2014-034 Ver.66 alt lisansa sahiptir.

“Bahsegel Ne Zaman Kuruldu?”
Şirket’ten adığımız veriler doğrultusunda Abudantia B.V. Copyright © 2011 yılında kayıtlanmış görmekteyiz. Hizmet yoğunluğu en çok Türk vatandaşlarına veren firma türlü yenilikler ile kayıt olan kullanıcısını tatmin etmektedir. Çok kolay bir kullanıma sahip olan web sitesi çeşitli oyunlar ve hızlı para ödeme servisi ve güler yüzlü canlı servisi ile hizmetine halen devam etmektedir. Sizlere verilen hizmetin ve yeniliklerin daha iyi olması için site her kullanıcısının öneri ve şikayetlerini titizlikle dinlemektedir.

Bahsegel güvenilir mi incelemesi
  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

Bahsegel güvenilir mi yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Son Güncelleme Tarihi : 21 Ocak 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir