Betebet güvenilir mi

“Betebet Güvenilir Mi?”
Bu firmanın güvenilirliğini incelemeye kalktığımızda sitenin ana sayfasında bilgilerin yer aldığı Hakkında butonu yer almamaktadır. Sadece Üst menülerden birine tıkladıktan sonra açılan sayfanın en altında yer aldığını gördük. Burasını incelediğimizde sitenin kullanıcısına verdiği güven kesinlikle bir başka kişiye verileri vermemek hükmü ile ilgilidir. Betebet bilgi paylaşımını şu sebepler doğrultusunda yapabiliyor. Bünyesinde barınmaya çalışmış yasa dışı örgütlere ait kullanıcı adları ve adres telefon bilgileridir. Bu kişiler gerekli mercilere sunulduktan sonra site ile ilişikleri hemen yasaklanmaktadır! Firmanın bünyesinde barınan kullanıcıların şifreleri veya kişisel bilgileri üstün koruma sistemleri ile şifrelenip saklanmaktadır.

“Betebet’in Lisans Sertifikası Var Mı?”
Betebet bahis şirketi 18 yaş ve üzeri olan yetişkinlere canlı oyun hizmeti vermekte. 18 yaş altı olduğu fark edilen kullanıcıların elde ettiği kazanç firma tarafınca verilmez ve üye bilgileri o an yasaklanır!  E-Commerce Park Vredenberg, Curacao adresine kayıtlı olup aynı isim ile lisanslanmıştır. Lisans numarası ise Lic.8048/JAZ Bu lisans ile kumar faaliyetini sürdürmektedir. Sitenin Curaçao tarafından verilen lisansı hala geçerliliğini korumaktadır.

“Betebet Ne Zaman Kuruldu?”
Firmadan aldığımız bilgilere göre site 2014 yılında kurulduğunu belirtmek isteriz. Günümüzde halen faaliyeti devam eden site canlı yardımları ile muşteri memnuniyetini devam ettirmektedir. PronetGaming’in üstlendiği tüm teknik veriler ve tasarımlar kendisi tarafından sağlanmaktadır. Soru ve görüşleriniz ile bizlere yorum atmaktan lütfen çekinmeyiniz. Yazdığımız yazılar hakkındaki beğenilerinizi puan vererek sağlayabilirsiniz.

Betebet güvenilir mi incelemesi
  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

Betebet güvenilir mi yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
4 (1 vote)
Son Güncelleme Tarihi : 21 Ocak 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir