Betin Giriş

Betin firmasına giriş yapamıyorsanız sitenin isim değişikliği yüzünden olabilir. Şirket bulunduğunuz Ülkenin yasal koşullarına uymuyorsa site TIB tarafından engellenebilmektedir. 23 Ocak 2018 tarihinden itibaren sitenin yeni adresi: www.betin76.com olarak müşterileri hizmet sunmaktadır. Değişiklik söz konusu olduğu zaman sitemiz tarafınca size bildirilecektir.

SÜPERBETİN GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

Betin web giriş sorunu
Betin giriş hatası veriyor
Betin giriş yapamıyorum
Betin giriş dns ayarları ve problemi
Betin mobil giriş yapılamadı
Betin yeni giriş adresi

“Betin Web Giriş Sorunu”
Firmanın sitesine web adresini yazarak giriş sağlayamıyorsanız ve karşınıza bu site TIB tarafından engellendi yazısı çıkıyorsa, yukarıdaki GİRİŞ butonuna tıklayarak sitemiz üzerinden Betin e giriş yapabilirsiniz. Bu sorunlar zaman zaman olmaktadır. Şikayet olduğu zaman bu gibi siteler engellenmektedir.

“Betin Giriş Hatası Veriyor?”
Siteye üyelik girişi yaptığınız zaman hata veriyorsa kullanıcı adınızı ve şifrenizi dikkatlice girmeniz gerekmektedir. Kopyalayarak yapıştırmak yerine tek tek yazarak girmenizi tavsiye ederim. Siteye doğru bilgileri giriyor ve halen sorun devam ediyorsa alt tarafta yer alan sitenin canlı destek birimine girerek durumunuzu izah etmeniz gerekir.

“Betin e Giriş Yapamıyorum?”
Üyelik girişi yada web ile alakalı giriş yapamıyorsanız yukarıda belirttiğimiz konuları dikkatlice okumanız gerekmektedir. Bazı zamanlarda kullanıcılar şifrelerini unuta bilmektedirler, bu yüzden dilerseniz şifrenizi sıfırlamak için “üyelik şifremi unuttum” kısmına gelerek kendinize bir e-posta gönderin. Gelen sıfırlama mesajında halen siteye giriş yapamıyorsanız, şirket hesabınızı kitlemiş olabilir. Müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir.

“Betin Giriş Dns Ayarları ve Problemi Hakkında”
Şirket isim hakkı değiştirdiği zaman zaten size e-mail yada telefon aracılığı ile sizleri bilgilendirmektedir. Bu gibi sitelere herhangi bir dns ayarı gerekmiyor. Yinede Dns ayarlarınızı değiştirerek girmek istiyorsanız, aşağıdaki dns adreslerini bilgisayarınıza yazarak deneyebilirsiniz;
8.8.8.8
8.8.4.4

“Betin Mobil Giriş Yapılamadı”
Akıllı telefonlarınız ile sitenin web adresine giriş yapamadığınız zaman site isim değiştirmiş olabilmektedir. Betin’in yeni mobil giriş adresini sitemiz üzerinden alarak tekrar deneyiniz. Kısa bir süreliğine sitede giriş sorunu çekseniz de, sizlere verdiğimiz gerçek bilgiler ile Betin’e mobil bağlantı kurabilirsiniz.

“Betin Yeni Giriş Adresi Ne Oldu?”
Betin’in yeni ismi www.betin76.com oldu. 23 Ocaktan itibaren bu isim ile üyelerine hizmet sunmaktadır. Herhangi bir değişiklik yaptığı zaman sitemiz üzerinden güncel bilgilere ulaşabilmektesiniz. Direk siteye erişim sağlamak için aşağıdaki GİRİŞ YAP resmine tıklayarak siteye hemen ulaşabilirsiniz.

SÜPERBETİN GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

Betin giriş yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
3 (2 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 23 Ocak 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir