Betkid güvenilir mi

“Betkid Güvenilir Mi?”
Sitenin güvenilirliği ile ilgili bir kayıt veya beyan bulunmadığını görüyoruz. Yalnız bazı yazı dizilerinde mağdur olan kullanıcıların para kayıpları yaşandığını gözlemledik. Buda kafamıza soru işaretlerine yol açtı. Sitenin kullanıcı adı ve şifrelerini titizlikle kayıt altına aldığını sorduğumuz sorular çerçevesinde aldık. Müşterinin Hesaplarında para kayıpları yaşanması site alakalı olduğunu düşünmüyoruz. Kayıtlı olan üye kendi güvenlik zafiyeti yüzünden bilgileri 3’cü kişiler nedeni ile kullanılmış olabilir. Bu gibi durumlara Betkid ılımlı yaklaştığı konun hemen inceleme altına alıp gereken işlemleri en kısa sürede yaptıklarını gördük. Bu firma ile ilgili Güvenilir mi konusu altında yorumlarınızı sayfamızda bekliyoruz. Buna benzer şikayet ve zafiyetleri lütfen bize yazınız.  

“Betkid’in Lisans Sertifikası Var Mı?”
Bahis şirketi olan Betkid markası altında 6’cı ayın 2005 yılında CURACAO kanunları yönetmeliğine usulen kayıt altına alınmıştır. Firmaya ait olan sicil numarası D-245836 budur. Lisans baş vurma tarihleri ise 2015 yılının 1’ci ayında yapılmış olan Betkid Curacao yasaları tarafından C-15683 sıra numarası ile ilişkilendirilmiştir.

“Betkid Ne Zaman Kuruldu?”
Firmanın 10 yılı aşkın bilgiye sahip olduğunu yalnız bu deneyimlerini neden 2014 yılında Betkid adı altında faal duruma geçtiği ancak 2015 yılında kurulduğunu anlamış değiliz. Ne zaman kurulduğu hakkında geniş bir bilgiye sahip iseniz lütfen yorum yazınız.

Betkid güvenilir mi incelemesi
  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

Betkid güvenilir mi yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
4 (1 vote)
Son Güncelleme Tarihi : 22 Ocak 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir