Betlima güvenilir mi

“Betlima Güvenilir Mi?”
Firma kullanıcı Güvenliği hakkında hassasiyetini sürekli dile getirmektedir. Web sitesinde kullandığı yazılımlar ile sayfa güvenliğini üst düzeyde tuttuğunu görmekteyiz. Kullanıcıların bıraktığı verileri aynı titizlik ile depolanıp korunduğunu söylediler. Site üyelerinin güvenliği hakkında sürekli uyarılar bulunup şifrelerini ve üye bilgilerini kesinlikle hiç kimse ile paylaşmamaları hakkında bilgilendirdiğini biliyoruz. Şirketin uyarılarda bulunduğu bir konu ise web sitesine ait olduğunu belirten mail ve telefonlar ile müşterilerini kandırmaya çalışan dolandırıcılar hakkında. Bu tarz kişiler sizlerden bonus ve benzeri ikramiye konulu söylemlerini dikkate almayın ve bu benzeri durumlarda site ile irtibat haline hemen geçiniz.

“Betlima’nın Lisans Sertifikası Var Mı?”
Firmaya ait olan lisans bilgilerini öğrenmek için sayfanın en alt kısmındaki Hakkımızda yazısına tıklayarak, çıkan sayfadaki bilgilerden öğrenebilirsiniz. Şayet bu konuyu sayfamızdan öğrenmek isteyen okurlarımıza buradan tekrar yazıyoruz. Şirket Curaçao Gaming tarafından lisans aldığını gördük ve denetime tabi tutulan “LUCKYLAND NV” ürünlerini kullandığını’da belirtmekte. Ve ayarıca Curaçao 1668 / JAZ sayılı  lisans  ile faal olduğu ve ve denetlendiği açıklanmış. Kazançları ve ödeme yöntemleri “Payland LTD” alt yapısını kullanarak gerçekleştirmektedir.

“Betlima Ne Zaman Kuruldu?”
Betlima firması 2014 yılında kuruldu. yalnız şirketin deneyim ve teçrübeleri 2001 yılına dayanmakta. Aldığımız verilere göre firma Luckyland NV’nin adı altıda kayıtlı bir markası olduğunu okuduk. Şirket hakkındaki diğer bilgileri yorum kısmında bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Betlima güvenilir mi incelemesi
  • Bize oy verin
5

Özet

Betlima güvenilir mi yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
3 (1 vote)
Son Güncelleme Tarihi : 25 Ocak 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir