Bets10 güvenilir mi

Bets10 güvenilir mi, herhangi bir güvenlik sertifikası mevcut mu?
Daha çok bu soruları forum ve ekşi sözlük gibi sitelerde sonuç arayan kullanıcılar yanlış yerlerde güven aradıklarını belirtmek isteriz. Neden?

BETS10 GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

Son zamanlarda saçma sapan sözlük ve benzeri forum sitelerinde, gerçek olmayan ve sıra dışı soru ve cevapları okuyarak kendilerini yanlış yönlendirmektedirler. Bir siteye üye olmadan önce herhangi bir forum yada sözlük sitelerine bakmak yerine sitenin güvenilirlik sertifikasına bakmaları ve sitenin gerçek lisansını hangi ülkeden aldığını araştırarak bu sitenin legal yada illegal olduğunu bu yollar ile öğrenebilmektedirler.
Tabi bunlar yeterlimi? HAYIR, sitede açık adres belirleyen firmalar kendilerini daha güvenilirlik açısından ön planda tutmaktadırlar. Örneğin Bets10 sitesini incelerken ilk bakmanız gereken yer sitenin hemen altında yer alan BETS10 HAKKINDA sayfasıdır. Bu sayfada şirket kendi bilgilerini açık ve detaylı olarak anlatmaktadır, ne zaman kurulduğu hangi sertifikalarla yürüdüğü, hangi ülkeye ait olduğu gibi okunaklı olarak, yeni üye olmak isteyen müşterilerine açık dille belirttiğini görmekteyiz.
Bets10 sitesi yaklaşık 2007 yılından bu yana müşterilerine hizmet verdiğini ve bizler tarafından 10 üzerinden 10 alan en iyi sitelerin arasına girmiş bir firmadır. Gerek Müşteri Hizmetleri ile Gerek Para Çekme ve Yatırmada üyelerine hiç bir zorluk yaşatmayan en kaliteli şirketler arasına girmektedir. Ayrıca bu firmanın yurt dışında halka açık hisseleri de yer almaktadır.

  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

Bets10 güvenilir mi yazımıza oy kullanın

Sending
User Review
4.86 (7 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 12 Ocak 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir