Bets10 hakkında şikayetler ve yorumlar

Bets10 hakkında şikayetler ve yorumları sitemiz üzerinden tarafsız olarak sizlerle paylaştığımızı unutmayınız. Bizlerin amacı sizlerin herhangi bir sorunda yapacağınız iyi veya kötü yorumlar bizler için çok önemli. Kimseyi yanlış yönlendirmek istemediğimiz için yorum ve şikayetlerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

BETS10 GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

Bets10 hakkında
Bets10 şikayetler
Bets10 yorumlar
Bets10 illegal mi

“Bets10 Hakkında Genel Şirket Bilgileri”
Bu bilgileri öğrenmek için siteye üye olmadan direk sitenin sayfasının en altında yer alan BETS10 HAKKINDA sayfa linkine tıklayarak şirket bilgilerini, lisanlarını, prosedürlerini ve açık adres bilgilerine bu sayfadan da kendiniz okuyabilirsiniz. Sayfayı bulamayan ziyaretçilerimiz için aşağıdaki bilgileri paylaşıyoruz.
Şirket bilgileri: Realm Entertainment Limited şirketine aittir
Açık adresi: Realm Entertainment Limited Suite 1, The Marina Business Center, Abate Rigord Street, Ta’ Xbiex XBX 1129, Malta Registration No. C51126
Lisans bilgileri: Malta Gaming Authority – (MGA) tarafından lisanslıdır ve Realm Entertainment Limited Malta tarafından yürütülmektedir
Kurulduğu Tarih: 2 Mart 2007 ‘dir. Bu bilgi kaynağı bets10 sitesinin hakkında kısmından kaynak olarak alınmıştır, kendimiz tarafından herhangi bir cümle veya yazı eklenmediğini belirtmek isteriz.

“Bets10 Hakkında Şikayetler Var Mı?
Çoğu ziyaretçilerimizin en büyük sıkıntısı adres değişikliği nedeni ile siteye giriş yapmakta zorluk çektiği hakkında bazı yönlerde şikayetleri olmuyor değil. Kişisel olarak şikayetleriniz varsa sayfamızda yer alan yorumlar kısmından lütfen bize yazmayı ihmal etmeyiniz.

“Bets10 Hakkında Yorumlar”
Kendi yaptığımız incelemelere göre bets10 hakkında yorumlarımız iyi yönde olacağını belirtmek isteriz. Bunların en büyük sebeplerinden birisi müşterilerine canlı desteğini çok iyi yapması ve 7/24 iletişim kurmalarıdır. Diğer en iyi yönlerinden biriside sitenin müşterilerine zamanında para ödemeleri bizler tarafından oldukça iyi puan almaktadır. Sizlerde kişiler yorumlarınızı sitemiz üzerinden bizlere yazabilirsiniz.

“Bets10 İllegal Mi?”
Firma köklü bir site olduğunu yukarıda belirttiğimiz bilgilerde yer almaktadır. İllegal olan sitelerin hiçbir bilgisi olmadığını ve yalan yanlış verilen adresten ibaret olduğunu belirtmek isteriz. Sitemizde hiçbir şekilde illegal site tanıtımı yapılmamaktadır. İllegal sitelerinin reklamlarını da sitemizde yer vermediğimizi ziyaretçilerimize belirtmek isteriz.

BETS10 GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

Bets10 hakkında şikayetler ve yorumlar yazımıza oy kullanın

Sending
User Review
4 (7 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 12 Ocak 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir