Bets10 para çekme

Bets10 para çekme işlemlerinde gerekli bilgiler nelerdir? Daha çok ziyaretçilerimizin aradığı cevapları sizler için geniş bir sonuç oluşturmak adına aşağıda kısa yollar oluşturduk. Cevabını öğrenmek istediğiniz sorulara aşağıdaki konulardan ulaşabilirsiniz.

BETS10 GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

Bets10 para çekme
Bets10 para çekme limiti
Bets10 para çekme işlemi
Bets10 para çekme belgeleri ve evrakları
Bets10 para çekme yöntemleri
Bets10 para çekme sorunu
Bets10 para çekme iptali nasıl yapılır
Bets10 para çekme kaç günde gelir
Bets10 para çekme masrafı
Bets10 para çekme şartları

“Bets10 Para Çekme Nasıl Yapılır?”
Kazançlarınızı banka hesabınıza veya hangi yöntem ile kişisel hesaplarınıza çekmek istiyorsanız ilk önce sitenin en üstünde yer alan HESABIM butonuna tıklayarak Para Çekme butonunu seçiyorsunuz. Seçiminiz bittikten sonra karşınıza açılan menüde hangi yöntem ile paranızı kişisel hesaplarınıza geçmesini istiyorsanız onu seçiyorsunuz. Seçim işleminiz para çekme metotlarına göre limitlendirilmiş olduğunu unutmayınız. Site size en az para çekme ve en fazla para çekme limitlerini seçtiğiniz yönteme göre limitlerini belirtmiştir. Bu limitler doğrultusunda yazdığınız miktar doğru ise PARA ÇEKME butonuna tıklayarak ortalama 5 saniye içerisinde hesabınızdan çektiğiniz tutar eksilir ve sitenin belirttiği gün içersin de kazancınız hesabınıza yatar.

“Bets10 Para Çekme Limiti Nedir?”
Kazandığınız tutarları hesabınızdan çekmek için PARA ÇEKME butonuna tıklayarak, karşınıza çıkan metotlardan hangisini kullanıyor iseniz onu seçerek alt limit ve üst limiti orada görebilirsiniz. Her para çekme metotlarında farklı limitler olduğunu unutmayınız. Yapmak istediğiniz işlemler hangisi size uygunsa onları tercih ederek kazançlarınızı nakit paraya döndürebilirsiniz.

“Bets10 Para Çekme İşlemi Oldukça Basit!”
Sitedeki hesabınızda bulunan miktarları kendi bankanıza çok rahat bir şekilde çekebilirsiniz. Para çekme işlemini site üzerinden yapıyorsunuz. Sırası ile; Hesabım – Para Çekme butonlarına tıkladıktan sonra hangi yöntemler ile paranızı çekme fikri size kalmış durumda. İsterseniz Banka Havalesi ile İsterseniz Diğer yöntemlerle paranızı kendi banka hesaplarına kolay bir şekilde çekebilirsiniz.

“Bets10 Para Çekme Evrakları ve Gerekli Belgeleri Neden İstiyor?”
Çoğu sitelerde para çekmek için önce hesabınızı doğrulamanız gerekiyor, bunun sebebi sahtekarlığın önüne geçmektir. Kendini akıllı zanneden kişiler tarafında sahte isimler ile açılan hesapları istedikleri yöntemler ile paraları hesaplarına çekmemeleri açısından alınan bir tedbir olarak düşünebilirsiniz.
Para çekmek için gerekli belge ve evrakları site üzerinden de yetkililere ulaştırabilir veyahut ilk defa para çekme işleminde bulunuyor ve bu işlem onaylı değilse zaten bu miktar kendi hesabınıza tekrar döner. Bu sırada email adresinizi kontrol ederek sizden istenilen bilgileri vermeniz gerekmektedir, aksi taktirde hesabınızda bulunan para askıya alınır ve sahte hesap açma yüzünden hesabınız bloke olur.

“Bets10 Para Çekme Yöntemleri Neler?”
Sitenin Para Çekme bölümüne girdiğiniz zaman karşınıza birden fazla para çekme yöntemleri çıkmaktadır, bunlardan bazıları;
MasterCard
TransferCard
VISA
Banka Havalesi ve Ecopayz olarak görebilirsiniz. Site yönetimi bazı kullanıcılara para yatırma metotlarında kullandığı seçenekleri de ayrıca açtığını da belirtmek isteriz. Her sitenin kendine özel para çekme kartının olduğunu unutmayın.

“Bets10 Para Çekme Sorunu”
Genellikle ilk defa para çekmeye çalışan üyelerin sorunları hep aynı olduğu için bu yazımızı dikkate alınız. Eğer siteden hesabınızdaki parayı çekiyor ve bu para onaylanmadan tekrar hesabınıza geri dönüyorsa, sitede kayıtlı olduğunuz e-mail adresinizi kontrol ederek, site yöneticileri tarafınızdan şahsınıza gönderilmiş bir mail olup olmadığına bakınız. Bu mailler genellikle spama (gereksiz kutusuna) düşmüş ihtimalleri yüksektir. Bu yüzden her iki tarafı kontrol ettikten sonra adınıza gelmiş bir mail varsa hemen açıp orada sizden istenilen evrak ve belgeleri mail olarak tekrar aynı adrese gönderiniz.
Bu işlem yalnız bir defaya mahsus para çekme onayınızı almak için yapılmış bir işlemdir, fakat farklı kredi kartı ile para yatırıyorsanız ve tekrar çekme işleminde bulunduğunuz zaman, tekrar kredi kartınızın onayı için sizden ayrıca kartınıza ait hesap dökümünüz istenmektedir. Bunun sebebi bu kartın size ait olup olmadığı içindir, yani firma sizin güvenliğinizi ön planda tuttuğu için bu gibi yollara başvuruyorlar.

“Bets10 Para Çekme İptali Nasıl Yapılır?”
Daha önceden çekmiş olduğunuz parayı iptal etmek için sitede yer alan PARA YATIRMA butonuna tıklayınız, ilk çektiğiniz tutar en üstte gözükecektir, PARA ÇEKME İPTAL butonuna tıklarsanız önceki çektiğiniz tutar iptal olup hesabınıza tekrar yansıyacaktır.

“Bets10 Para Çekme Kaç Günde Gelir?”
Kazançlarınızı hesabınızdan kendi hesabınıza çekmek istediğiniz süreç, para çekme metotlarına göre değişmektedir. Firma ilk etapta çekilmiş olan tutarda bir illegal durum var mı yok mu kontrolü yaptıktan sonra çekmiş olduğunuz tutarı hangi yöntemle çektiyseniz oraya parayı onaylayarak gönderir.
Banka havalesi olarak çektiyseniz en az 2 en fazla 5 iş gün içerisinde çekilen tutar hesabınıza gelmektedir. Bazı günler hafta tatiline denk geldiği için bu süreç 1-2 gün geç gelmesine neden olmaktadır. En hızlı para çekme yöntemlerinden birisi Ecopayz’dır, çekilen tutar onaylanıp onaylanmaz 1 gün içerisinde hesabınızda olur.

“Bets10 Para Çekme Masrafı Ne Kadar?”
Hesabınızda var olan kazançlarınızı herhangi bir hesabınıza aktarmak istediğinizde, çekmiş olduğunuz tutar herhangi bir aracı firma yoksa kesintisiz olarak bakiyeniz neyse bankanıza da o para gelmektedir.

“Bets10 Para Çekme Şartları”
Kurallar ve Şartlar bölümü sitenin en altında yer almaktadır, bu bölümü okumadıysanız öncelikle ilk defa para çekme işleminde bulunuyorsanız, site sizden bazı belge ve evraklarınızı istemektedir. Bu durum sizin güvenliğiniz açısından olduğunu unutmayınız. Eğer istenilen belgeleri firma yetkililere gönderdiyseniz yapmış olacağınız para çekme yöntemlerinde herhangi bir şart bulunmamaktadır.

BETS10 GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

Bets10 para çekme konumuza oy kullanın

Sending
User Review
4.5 (6 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 12 Ocak 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir