Bets10 üyelik ve kayıt olma işlemleri

Bets10 üyelik ve kayıt olma işlemleri hakkında daha okunaklı ve anlaşılır bir biçimde ziyaretçilerimize sunuyoruz. Bunun yanında üyelik ve kayıt hakkında diğer sorularınıza da yer verdik, aşağıdaki sık kullanılan sorulara tıklayarak öğrenmek istediğiniz konuya gelebilirsiniz.

BETS10 GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

Bets10 üyelik şartları
Bets10 üye olmak istiyorum
Bets10 kayıt olma bonusu
Bets10 üyelik iptali nasıl yapılır
Bets10 üyelik bonusu
Bets10 üye olamıyorum
Bets10 üye olmak için gerekenler
Bets10 üye girişi
Bets10 üyelik açma

“Bets10 Üyelik Şartları Neler?”
Firmanın üyelik şartlarından en önemli koşullarından birisi üye olurken kişisel bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir, bu bilgiler size ait değilse yöneticiler tarafından hesaplarınız kapatılmaktadır. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda herhangi bir adres veya telefon değişikliği yaptığınızda firmaya bunu bildirmeniz ve üyelik panelinizden kişisel bilgilerinizi değiştirmeniz gereklidir. Kullanıcı bilgilerinizi arkadaşlarınıza veya 3 bir şahısa verdiğiniz zaman sistem hesabınız çalındığını anlayarak giriş bilgileriniz site yöneticileri tarafından askıya alınır. Site yöneticileri tarafından herhangi bir sahtekarlık gibi durumlar söz konusu olduğunu gördüğünde hesabınız tamamen site tarafından kapatılır ve hiçbir zaman açılmayacağını belirtmiştir.

“Bets10 Üye Olmak İstiyorum Ne Yapmam Gerekli?”
Site adresine bağlantı kurduktan sonra en üstte yer alan yeşil renkteki HESAP AÇIN butonuna tıklayın, sonrasında önünüze açılan ekranda sizden kişisel bilgiler, adres, şifre vb. gibi size ait olan kişisel ve gerçek bilgilerinizi girmeniz gerekiyor.
Üstteki işlemleri bitirdikten sonra firma size e-mail yolu ile hesabınızı aktif yapmanız için bir link gönderecektir. Eğer mail inbox a düşmediyse gereksiz mailler kısmına bakarak herhangi gönderilen emaili açmanız gereklidir. Size gelen mailde verilen linke tıkladığınız taktirde artık hesabınızı aktif olarak kullanabilir ve para yatırarak dilediğiniz oyununun keyfini çıkartabilirsiniz.

“Bets10 Kayıt Olma Bonusu”
Sitenin müşterilerine para yatırdıktan sonra kayıt olma bonusu olarak ilk kez para yatırdığınız için tam 300 TL hediye ediyor. Bu bonusu dilediğiniz oyunlarda oynayarak harcayabilir yada kazancınızı katlayarak zengin olabilirsiniz. Evet aslında zengin olma düşüncesi komik olsa bile, oynayacağınız herhangi bir oyunda mega jackpot ödülüne denk gelirseniz bu hayal neden gerçek olmasın? Elbette bizler ziyaretçilerimizin hiçbir zaman para kaybetmelerini zarar edebilecek durumlardan uzak durmalarını dile getiririz. Bu hayalleri para kazanacağım diyerek bütün her şeyinizi yatırırsanız emin olun büyük bir hüsran ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
Daha bilinçli bir kullanıcı olmanız için kayıt olduktan sonra kişisel limitler sayfasına girerek aylık para yatırma limitlerinizi ayarlayarak bu yükümlülüğü biraz daha aza düşürebilirsiniz. Unutmayınız ki kimse kumardan bu zamana kadar zengin olmamıştır, sadece oyunların keyfini çıkartın yeter.

“Bets10 Üyelik İptali Nasıl Yapılır”
Artık bu firmadan bağlantınızı kopartmak istiyorsanız, üye girişi yapınız ve sitenin en üst sağ tarafında yer alan YARDIM kısmına tıklayınız, bu bölümde Müşteri Hizmetleri yada Canlı Yardım sayfalarından birisine tıklayarak bekleyiniz. Sizinle irtibata geçecek olan operatöre “üyelik iptalimi istiyorum, bundan sonra bu siteden herhangi bir mesaj veya mail gelmesini istemiyorum” açıklamanızla beraber operatörün sizi yönlendireceği doğrultuda ilerleyerek hesabınızı pasif hale getirirsiniz.

“Bets10 Üyelik Bonusu Ne Kadar Veriyor?”
İlk defa üyelik bonusu para yatırmanız karşılığında 300 TL olarak hesabınıza yansımaktadır. Bu firmanın şuanda verdiği bonus miktarıdır, daha sonraki zamanlarda yapılan kampanyaları sitemizden takip edebilirsiniz.

“Bets10 Üye Olamıyorum”
Siteye daha önceden üye olduysanız, tekrar üye olmaya çalışırken karşınıza bu sorun çıkabilir. Eğer şifrenizi unuttuysanız siteden ŞİFREMİ UNUTTUM kısmından tekrar kendi kayıtlı mail adresinize yeni şifrenizi isteyebilirsiniz. Sorun devam ediyor ve halen üye olamıyorsanız, sitenin en üstüne yer alan YARDIM bölümüne girerek müşteri temsilcileri ile irtibat kurabilirsiniz.

“Bets10 Üye Olmak İçin Gerekenler Nelerdir”
İlk defa üye olacaksanız, sitenin hesap açma butonuna tıklayarak kişisel bilgilerinizi tam doldurmanız gereklidir. Sitenin üye olmak için gereken bilgileri hesap oluşturduğunuz zaman önünüze çıkacak ekranda eksiksiz olarak yazmaktadır. Diğer bilgileri üye olduktan sonra görebilirsiniz.

“Bets10 Üye Girişi”
Sitenin adresine bağlandıktan sonra sayfanın en üstünde yer alan Kullanıcı/e-posta ve Şifre kısımlarını doldurarak siteye üye girişi yapabilirsiniz. Bunun dışında mobil üye giriş bilgileri de aynı şekildedir.

“Bets10 Üyelik Açma”
Sitede ilk defa üyelik açmak için adrese giriş yaptıktan sonra sayfanın en üst sağ tarafında yer alan Hesap Açın butonu göreceksiniz (yeşil renktedir). Tıkladıktan sonra önünüze çıkan ekranda sizden kişisel bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri eksiksiz olarak tamamladıktan sonra üyeliğinizin aktif olabilmesi için site tarafından otomatik olarak bir mail gelir, bu maile tıkladıktan sonra tekrar sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu işlemler sırası ile bu şekilde ilerlemekte olup en son tekrar kullanıcı adı ve şifrenizi girerek, sitenin bir üyesi olabiliyorsunuz.

BETS10 GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

Bets10 üyelik ve kayıt olma işlemleri yazımıza oy kullanın

Sending
User Review
4.5 (6 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 12 Ocak 2018
No Comments

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir