Betworld Güvenilir Mi

“Betworld Güvenilir Mi?”
Her bahis sitesinin kendine as güvenlik önlemleri mevcuttur. Betworld güvenlik konusunda çok hassas davrandığını biliyoruz. Sitenin Bu konuda taviz vermemesi müşteri memnuniyetine yol açıyor. Firmanın duyduğu sıkıntılardan bahsetmek gerekirse güvenlik anlamında üyelerinin biraz dikkatsiz olmaları. Genelde üyeler ya cep numarasını şifre olarak kullanır yada doğum tarihlerini. Kullanıcıların bu tarz yaptığı şifreleme yöntemleri hırsızlar tarafından kolayca elde edilmektedir. Sitenin bu durumdan başı sürekli ağarmakta ve dert yanmakta. Web sayfasının canlı desteğine gelen kullanıcılarını bu konuda sürekli uyaran firma şifre çalınma risklerini en aza düşürmeye çalışıyor. Betworld üyeleri şunu bilmeli ki site kesinlikle kullanıcı adlarını ve şifrelerini başkaları ile paylaşmaz. Aksine çok güvenlikli bir depolama sistemi ile saklar ve muhafaza eder.

“Betworld’in Lisans Sertifikası Var Mı?”
Firmanın lisansını incelediğimizde malta ülkesine kayıtlı olduğunu öğrendik. Sitenin lisans sertifikası #5536/JAZ. olmakla birlikte aynı numara ile denetlemelere tabi tutulmaktadır.

“Betworld Ne Zaman Kuruldu?”
Firmanın kuruluşu daha öncelerine dayandığı inceledik. Ancak kayıt altına alınıp faal duruma geçmedi 2013 yılları ortasında başlamıştır. Web sayfası fazla bilinmediğinden piyasada popülerliği az gözüken siteler arasında duruyor. Yalnız bu durumdan pek etkilenmeyen site kullanıcı çekme yönünde hızlı olmasa da yavaş bir şekilde sürdürüyor. Web sayfanın Türk kullanıcılara biraz yabancı gibi duruyor dil desteği sadece panellerle sağlanan site bazı yardım konulu metinlerde yabancı dil gereksimi istiyor.

Betworld güvenilir mi incelemesi
  • Bize oy verin
5

Özet

Betworld güvenilir mi yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
4 (1 vote)
Son Güncelleme Tarihi : 26 Ocak 2018
One Comment

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir