Deep Web Şikeli Maç Linkleri ve Listesi

Deep Web İddaa Şikeli Maçlar Bulma Yöntemleri
                İddaa üzerinden birçok gerçek olmayan teoriler üretilmekte. Bazı maçların şikeli olduğu ve bu maçların satılık olduğu yönünde birçok forumda ve sosyal paylaşım sitelerinde bu maçlar para karşılığında satılmaktadır. Tamamen yasa dışı olan bu dolandırıcılık yönteminden başka bir şey değildir. Hiçbir takım şike yaptığını ve maçı satmaz bu satılık maçlar gerekli maç analizcileri tarafından iyice analiz edildikten sonra paylaşılmaktadır. Bazı dolandırıcılarda satılık maçlar adı altında çok yüksek miktarlara facebook ve diğer sosyal medya siteleri üzerinden hesaplar ve sayfalar üzerinden satışını gerçekleştirmektedir.

İddaa Sitelerine Giriş

Deep Web İddaa Şikeli Maçlar Bedava Bulma Yöntemleri Nelerdir?
                Birçok iddaa oyuncusunun merak ettiği şeylerden bir tanesi de deep web şikeli maçlardır. Şikeli maçları internet üzerinden tamamen yasa dışlı bir şekilde satışı yapılmaktadır. Bazı satıcılar güven vermek için bazı maçları ücretsiz bir şekilde sayfalarından ve gruplar üzerinden paylaşmaktadır. Bu sayede kullanıcıları kendine çekmeyi başaran dolandırıcılar çok büyük fiyatlara sahte satılık maçları internet üzerinden pazarlamaktadırlar. Bunun için söz konusu sayfalara kesinlikle güvenmeyiniz ve kesinlikle bu tarz yere para yatırmamanızı önermekteyiz. Aksi durumda maddi olarak kayıplarınız bir hayli fazla olabilmektedir.

En Güncel Deep Web İddaa Şikeli Maçlar Blog Adresleri
                Bazı siteler güncel olarak şikeli maçların paylaşımlarını yapmaktadırlar. Fakat bu ücretli veya ücretsiz olarak paylaşılan maçlara sonuna kadar güvenmemenizde yarar vardır çünkü hiçbir kişi maç satamaz veya maç satın alamaz. Blog adresleri üzerinde paylaşılan tüm maçlar sadece iyi derecede analiz edilmiş maçlar paylaşılmaktadır. Bu sayede insanlar paylaşılan maçlara güven duyup bu tarz bloglara para yatırmaktadır. Türkiye’de maalesef oldukça fazla bu tarz yasa dışı satış yapan insanların sayısı fazladır.

Deep Web İddaa Şikeli Maçlar Sistemi Nasıl Oluyor?
                İddaa üzerinden şikeli maçların sistemi az çok bellidir. Bir önceki makalemizde sizlere şikeli maçların son derece tehlikeli bir durum olduğunu açıkladık. Bu satılan maçlardan son derece büyük maddi kayıplar verebilirsiniz. Sistemi kısaca sizlere anlatalım maçları iyi analiz edip satan kişiler bu maçları yurtdışından bahis şirketinden satın aldıklarını sizlere söylemektedir. Aslında böyle bir şey pek mümkün değildir. Çünkü bu satılık maç olsa dahi bunu kimse ile paylaşılmaz aksi durumda dolandırıcılık suçundan hapse girebilirsiniz. Bunun için tamamen yasa dışı bir şekilde maç satışı ülkemizde maalesef yapılmaktadır.

Deep Web  İddaa Şikeli Maçlar Nasıl Anlaşılır Bunun Bir Yöntemi Var mı?
                Bir maçta şike olduğu zaman bunu izleyen iyi iddaacılar anlayabilmektedirler. Çünkü bu maçlar oynandığı zaman karşı tarafın bilerek ve isteyerek gol yemesi çok kolay bir şekilde anlaşılabilir. Türkiye’de bu çok çok azdır. Bunun nedeni ise Türkiye yasaları şike konusunda çok hassastır. Özelikle Süper ligde hangi bir şekilde şike yapılması mümkün değildir. Geçtiğimiz sezonlarda Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın karıştığı şike davasında takımların küme düşürülmesi dahi gündeme gelmişti. Beşiktaş aldığı kupayı iade etmiş Fenerbahçe’nin yöneticisi cezaevine atılmıştı. Bundan dolayı Türkiye’de şikeli maçlar kesinlikle bulunmamaktadır.

 

İddaa Sitelerine Giriş

DEEP WEB ŞİKELİ MAÇLAR
  • Şikeli Maç Listesi
5

Özet

Deep web şikeli maçlar yazısını sizin için değerlendirdik.

Sending
User Review
4.5 (2 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 26 Ocak 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir