iddaa +7 gol tahminleri nasıl bulunur üstü olabilecek maçlar

Bahis severin en çok hoşuna giden maçların tahminleri +7 gol tahminidir. Genelde 7 gol üstü olabilecek maçlar nasıl bulunur? Bu durumun İddaa severler tarafından beğenilmesinin altında yatan esas sebep genelde bu oranın 25 – 30 civarında ganyana sahip olmasından kaynaklanıyor. Yatırdığınız 10 liraya bile 300 400 TL kazanç elde etme imkânı sağlayan 7 + kuponları tahmin edilmesi son derece güçtür. Bununla birlikte birkaç önemli tüyo sizlerin 7 + maç bulmasını kolaylaştırabilir.

İddaa Sitelerine Giriş

Öncelikle 7 + maç yapabilecek olan takımların potansiyelleri zaten bellidir. Forvet hattı son derece güçlü takımlar 7 + konusundaki ilk seçeneğiniz olmalıdır. Bayern Münih,İnter, Fenerbahçe Manchester United, Barcelona gibi kulüpler 7 + yapma ihtimali son derece yüksek takımlardır.Ardından 7+ maç bilmek İstediğiniz zaman derbi haftaları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle Real Madrid Barcelona derbisinin son 5 yılda dört kez 7+ Bitmesin Bu maçın yüksek gol oranında geçeceğini bize gösteriyor. Eğer ki güçlü bir forvet hattına sahip ekip son derece güçsüz bir takımla oynuyorsa bu da 7 + maçını bulabilmeniz için size bir avantaj sağlayabilir. Bununla birlikte dikkat edilmesi gereken husus güçlü takımın puan avantajının olmaması ve puana ve golleri ihtiyacı olması gerektiğidir.

7+ MAÇ BULMANIN GİZLİ FORMULÜ
Yedi artı maçını bilebilmek için teknik analiz yapmak hiçbir işe yaramayacaktır. Burada bahsettiğimiz konu gol atan bir takımla güçsüz bir takımı sadece eşleştirip maçın 7 + biteceğini söyleyemezsiniz. Burada yapılması gereken mantıksal analizdir.Futbol takımının duygusal anlamda neye ihtiyacı olduğunu kavramalısınız. Kötü giden bir süreçten geçen bir takım derbi maçına çıkıyorsa çok fazla gol olabilir ya da başarılı bir kulüp şampiyonluk son viraja girdiyse burada karşısına çıkan küçük takımlara bol bol atabilir.Dikkat etmeniz gereken şey takımın içerisindeki özel durumlardır. Bol gollü karşılaşmalar nadiren yaşanır Bununla birlikte ciddi bir analiz de ortaya çıkartabilirsiniz.
Forvet hattı etkili takımlarıyla oynadıkları maçlara da dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Örnek vermek gerekirse Barcelona – Sevilla, Real Madrid – Deportivo maçları 7+ olmaya son derece müsait karşılaşmalardır. Küçük takımında forvet hattında etkili olması maçın bol gollü geçeceği anlamına gelebilir. Küçük takımlardan 2 gol yiyen güçlü ekipler genelde maçı 7+ ya götürürler.

iddaa +7 gol
  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

iddaa +7 gol tahminleri nasıl bulunur üstü olabilecek maçlar yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
4.33 (3 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 26 Ocak 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir