İddaa açık oynama – nasıl oynanır – hesaplanır – taktikleri nedir

İddaa açık oynama, nasıl oynanır, hesaplanır, taktikleri nedir? iddaa’da başarılı olabilmeleri adına kullandıkları farklı opsiyonları bulunmaktadır. Otopsi onların arasında sıkça kullanılan bir diğer kazanç şekli ise maçı açık oynama şeklidir. Açık bahis yapma son derece basit bir uygulamadır.

İddaa Sitelerine Giriş

Bir örnek vermek gerekirse şöyle açıklayabiliriz.
Manchester united fenerbahçe maçına maçın berabere bitmeyecek konusunda eminseniz iki takımın herhangi birisinin kesin kazanacak konusunda bir fikriniz bulunuyorsa hem bireyi hemde 2 açık şekilde işaretleyerek kuponunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sayede sizler Fenerbahçe’nin ya da Manchester United‘ın maçı kazanması durumunda kuponunuzu tutmuş sayıyorlar. Bununla birlikte 12 açık seçeneğini değerlendirdiğiniz zaman karşınıza bazı dikkat etmemiz gereken hususlar çıkacaktır. Bu hususların başında misli oranla doğrudan aktardığınız için kuponunuzu yatıracağınız para çarpılırken normal kupon üzerinden hesaplanması. Yine bunu da bir örnekle açıklamak gerekirse Fenerbahçe Manchester United‘ın bulunduğu kuponunuza normalde 20 lira yatırarak 20 misli yapmayı gerçekleştirme planlarken 12 açık şekilde bir maç tercihinde bulunduğunuzda yatırdığınız 20 lira 10 misli gibi işlem görecektir. Bu sayede maçı garanti almakla beraber misli oranı düşürmüşsünüz. Bununla birlikte ciddi anlamda bu işten gelir elde edebilmek ve kazancınızı risksiz bir şekilde elde edebilmek adına oldukça başarılı bir çalışma olacaktır. Birçok sürpriz maç sever özellikle gol oranları yüksek olacak maçları takip eden kişiler bu tarz açık kuponları oynamaya büyük bir hassasiyetle yaklaşıyorlar. Çünkü hazırlamış olduğumuz kuponlar sayesinde misli oynamaya gerek duymaksızın son derece ciddi rakamlara kazançlar elde edebiliyorsunuz.
“Bu işteki en önemli taktik nedir?”
Kupon yapmak için seçmiş olduğunuz açık maçların genelde 2 oranın üzerinde maçlar olması gerektiğidir. Yani 12 açık seçeneğini tercih ettiğiniz zaman ev sahibi takımın galibiyeti ya da deplasman takımının galibiyetinde mutlaka 2 oranının üzerinde bir oran verilmesi gerekmektedir. Bu sayede iddaa sizin paranızı ikili çarpmayacak bununla birlikte maçtan çıkacak 2 puan sayesinde takımın kuponunuzu yine istediğiniz misli yaklaştırmış olacaksınız. Bu konuda hazırlarken karşılaşacağınız en büyük risk açık bıraktığınız halde maçın berabere bitmesi gibi sonuçlardır. Bu nedenden ötürü yapmış olduğumuz kuponlarınızı öncesinde futbolcuların özellikle forvet oyuncuları lig puan durumu hakkında detaylı bilgiye sahip olduğunuzdan emin olunuz. Sitemizde yer alan iddaa sitelerine girerek bu verdiğimiz tüyolardan bu firmalarda şansınızı deneyebilirsiniz.

İddaa açık oynama
  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

İddaa açık oynama yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Son Güncelleme Tarihi : 24 Şubat 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir