İddaa bilet kupon sorgulama

İddaa bilet kupon sorgulama ve 30-35-7 haneli barkod numaralarınızı girerek, yaptığınız iddaa kuponunda kaç para kazandığınızı öğrenmek mi istiyorsunuz? Spor Toto barkod numarasının ilk 30 hanesini aşağıdaki kutucuklara yazarak kazancınızı ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

iddaa kupon sorgulama

İddaa Sitelerine Giriş

İddaa sitesinin yeni sistemine göre barkod olayları güncellenmiş ve düzenlenmiştir. Bu yüzden siteye girdiğiniz zaman kullanıcı girişi istemektedir. İddaa.com sitesine girdiğiniz zaman sağ tarafta yer alan KUPON SORGULAMA resmine tıkladıktan sonra site sizden ÜYE GİRİŞİ isteyecektir. Bu girişi yapmadan site sizlere hiçbir şekilde bir paylaşımda bulunmamaktadır. Bu uygulamadan faydalanmak istiyorsanız, sitede yer alan üyelik bilgilerini doldurmanız gerekmektedir.

Sitede facebook ve normal üye ol butonları göreceksiniz, daha kısa zamanda iddaa.com sitesine üye olmak istiyorsanız, dilerseniz facebook hesabınızdan bağlantı kurarak giriş sağlaya bilmektesiniz. Sitede yer alan ÜYELİK avantajlarıda ayrıca sizler için düşünülmüş iddaa analizleri ve kuponlarınıza ikramiye çıkıp çıkmadığını ücretsiz olarak buradan öğrenebiliyorsunuz.

“BU AVANTAJLAR NELERDİR?”
Firmanın özellikle sizlere sunduğu avantajlardan sadece bir kaçı;

  1. İddaa Programı
  2. En Çok Oynananlar
  3. Canlı Sonuçlar
  4. Maç Sonuçları
  5. İstatistikler
  6. Kupon Sorgulama

Yukarıdaki avantajlardan yararlanmak sadece bir tık ötenizde olduğunu unutmayın! Siteye sadece üye olarak bütün bu imkanları tamamen ücretsiz olarak sizlere iddaa’nın resmi sitesi vermektedir. Ayrıca siteden sms olarakta bilgiler alabiliyorsunuz. Hangi işlemler sizler için daha rahat ve kolay ise firma bunları tamamen sizlere özel olarak tasarlamış olduğunu görüyoruz.

Bu konumuz hakkında sorunlarınız var ise lütfen YORUM kısmına bizlere sorularınızı paylaşınız. En kısa zamanda Editörlerimiz sizlere konu hakkında bilgilendirme yapacaktır.

İddaa bilet kupon sorgulama
  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

İddaa bilet kupon sorgulama yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
3.52 (29 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 9 Şubat 2018
4 Comments

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir