İddaa da yrdk ne demek

İddaa da yrdk ne demek? iddaa yrdk nedir? Bu kısaltılmış olarak kullanılan bir kelimedir, Türkçe anlamı tam olarak maç yarıda kesildi anlamına gelir.

İddaa Sitelerine Giriş

Bazı maçlar hava şartlarına göre yada seyircinin tepkisine göre yarıda kesilme durumu söz konusu olabilir. İki takımın karşılaşması duruma göre yarıda kesilirse iddaa oynayanların kuponları ne olacak?
Eğer kuponunuzda örnek olarak 2-3 maç eklediyseniz, bir maç yarıda kesilirse o maçın tekrarı olmadığı sürece kuponunuz 1.0 olarak değerlendirilir. Yani diğer kuponlarınız devam eder sadece bu maçtan 1.0 oran “karşılıksız oran” olarak geçer. Diğer maçlarınız devam ediyorsa ve tuttuysa, yarıda kesilen maçınızda tutmuş olarak 1.0 oranla paranızı kazanırsınız.

Örneğin 3 maç yaptınız oranlar sırasıyla 2.45 – 1.60 – 1.60 olarak seçtiniz toplam oranınız 6.27 olmuş olur, bu maçlardan 1.60 oranlı olan maç yarıda kesilirse 1.0 olarak sayılacağı için toplam oranınızda 3.97 ye düşmüş olarak devam eder. Yaptığınız diğer iki maç kazandığı taktirde 3.97 olarak kuponunuz kazanmış oluyor. Diğer iddaa ile alakalı konularımızdan faydalanmak isterseniz, iddaa kategorimizden yazılarımızı takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

İddaa da yrdk ne demek yazımıza oy kullanın

Sending
User Review
5 (4 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 13 Ocak 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir