İddaa istatistik analiz programı

İddaa analiz programlarını, iddaa oynayan kişilerin maçların istatiksel bilgilerine bakarak daha doğru maç tahmini yapabilmeleri için tasarlanmış uygulamalardır. Bu uygulamalar bilgisayar programı, internet programları veya excel olarak farklı şekillerde tasarlanabilir.

Analiz Programı Hangi İstatistiklerden Oluşur ?
İnternet üzerinde bulunan programların bir çoğu 1,5 alt – 1,5 üst – 2,5 alt – 2,5 üst – 3,5 üst – 3,5 alt gibi  iddaa tahminlerini hesaplayabiliyor. Programı yazan kişilerin söylediklerine göre bu oranlar %95 oranında başarılı sonuç veriyor. İstatiksel verileri maçkolik gibi, maçların eski tarihleri oran karşılaştırmalarına göre hesaplıyorlar. Yani çoğu kişinin iddaa oran şikesi diye tanımladığı, oranların benzemesi taktirinde sonucunda aynı olacağına inanmasından kaynaklanıyor.

İddaa Analiz Programı Nasıl Alınır Detaylı Anlatım ?
İddaa analiz sisteminin bir programa ihtiyaç duymadan aracı siteler aracılığı ile nasıl yapılacağını, detaylı olarak aşağıdaki videoda belirtmişler. Video’da geriye dönüş maçların bilgilerini, skorlarını, iddaa oranlarını gibi bir çok detayını görmeniz mümkün, bu sayede gözünüze kestirdiğiniz maçın daha önceki istatiksel bilgilerine dayanarak nasıl sonuçlanacağını tahmin edebilirsiniz.

Bu Tarz İstatiksel Bilgilere Ne Kadar Güvenebilirim ?
Bu bilgilerin doğruluğu anlattığımız gibi sadece eski maçların oran ve sonuç ilişkisine göre hesaplanmaktadır. Yani tamamen bilgisayar analiz sistemi üzerinden gitmektedir. Bizim size tavsiyemiz, programlara çok güvenmemenizdir. Kendi takip ettiğiniz takımların son durumlarını, son maçlarını, oyuncu sakatlık durumlarını, rakip takımın son maç istatistiklerini takip ederek doğru bahis seçeneğini işaretlemenizdir.

Eğer iddaa analiz programları hakkında bilgi sahibi iseniz, alt bölümde bulunan YORUM kısmından diğer kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz.

  • Site Puanı
5

İDDAA İSTATİSTİK PROGRAMI DEĞERLENDİRMESİ

İddaa istatistik programını sizin için değerlendirdik.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 5 Mart 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir