İddaa Kupon Sorgulama

Yaptığınız iddaa kuponlarını kazanıp kazanmadığını sorgulama yapmaya çalışırken ne gibi sorunlar ile karşılaşıyorsunuz? İddaa’nın resmi sitesinden kupon sorgulama yaparken en çok karşılaştığınız hataları ziyaretçilerimiz için kaleme aldık. Altta yer alan sıkça sorulan sorulara tıklayarak, yaptığınız işlemlerin daha basit yollarını buradan öğrenebilirsiniz.

İddaa Sitelerine Giriş

iddaa kupon sorgulama çalışmıyor
iddaa kupon sorgulama 35 haneli
iddaa kupon sorgulama 7 haneli
iddaa kupon sorgulama hatası
iddaa kupon sorgulama 2018
iddaa kupon sorgulama android apk
iddaa kupon sorgulama apk indir
iddaa kupon sorgulama barkod
iddaa kupon sorgulama bilyoner
iddaa kupon sorgulama nesine
iddaa kupon sorgulama indir
iddaa kupon sorgulama mobil
iddaa kupon sorgulama nasıl olur
iddaa kupon sorgulama nasıl yapılır
iddaa kupon sorgulama on numara
iddaa kupon sorgulama programı
iddaa kupon sorgulama sahadan
iddaa kupon sorgulama sistem
iddaa kupon sorgulama sms
iddaa kupon sorgulama uygulaması
iddaa kupon sorgulama yanlış
iddaa kupon sorgulama yükle
iddaa kupon sorgulaması

“İddaa kupon sorgulama çalışmıyor? ne yapmalıyım”
İddaa’nın resmi sitesi artık üyelikli olarak sisteme geçmiştir. Siteye girdiğiniz zaman öncelik ile üye girişi yapmanız gerekli. Üye girişiniz yok ise hemen hesap oluşturabilirsiniz. Facebook gibi kendinize ait hesaplarınızda var ise daha hızlı olarak işlemlerinizi yapmaktasınız.
İddaa’nın resmi web sitesi: www.iddaa.com‘dur, sayfa açıldığı zaman en sağ tarafta yer alan KUPON SORGULAMA sayfasına tıklayınız. Burada yaptığınız maçların tutup tutmadığını öğrenmek için sadece ÜYELİK girişi yapmak zorundasınız. Bu işlemi tamamladıktan sonra sitenin ÜCRETSİZ olarak bütün bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

“İddaa kupon sorgulama 35 haneli midir?”
Yenilenen sistemde şuanda 30 hane olarak sorgulama yapmaktasınız. Sitede yer alan KUPON SORGULAMA sayfasına girdiğiniz zaman site sizden tam olarak 30 haneli barkod numarası istemektedir. Bu sayıları girdiğiniz zaman yaptığınız kuponun tutup tutmadığını buradan öğreniyorsunuz.

“İddaa kupon sorgulama 7 haneli olarak işlem yapılıyor mu?”
Şimdilik sadece 30 hane olarak işlem yapabilmektesiniz. Bunun dışında son 7 hanenizi yada farklı bir sayı içeren numaralar sorgulanmamaktadır. Bu işlemi yapabilmek için sitede üyelik kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Şirkette ÜYELİK KAYDI açtıktan sonra, diğer menülerden de ücretsiz olarak yararlana bilmektesiniz.

“İddaa kupon sorgulama hatası veriyor?”
Yaptığınız sorgulamada eğer bitmemiş maçlarınız var ise burada hata alabilirsiniz. Bazı maçların tam olarak sonuçlanmaması yada ertelenmiş, yarıda kesilmiş olan karşılaşmalarda kuponunuzda olabilmektedir. Bu maçların tamamının bittiğine emin olmadan sorgulama yapmanızı tavsiye etmeyiz. Bunun dışında barkod numaranızı tam olarak girdiğinizden emin olmanızda gerekmektedir.

“İddaa kupon sorgulama 2018 yılında değişiklik mi yaptı?”
Evet, tam olarak yeni yılın girmesi ile beraber firmanın siteye özelleştirme getirdiğini göre bilirsiniz. Daha önce ÜYELİK gerekmeden yapılan işlemleri, şuanda ÜYE OLMAK zorunluluğu ile ücretsiz olarak yaptığınız iddaa kuponlarını sorgulamaktasınız. Bu siteyi pratik olarak daha hızlı kullanmak istiyorsanız, sosyal medya hesaplarınız ile siteye üye olabilirsiniz.

“İddaa kupon sorgulama android apk olarak indirme nasıl?”
Akıllı telefonlarınız ile bu işlemi cep telefonunuzun Google Play hesabınıza girerek, uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Telefonlarınızdan da artık yaptığınız kuponların karşılaşmaları bittikten sonra, bilet numaranızı yazarak kazancınızın net olarak ne kadar olduğunu bu sistem ile de öğrene bilmektesiniz.

“İddaa kupon sorgulama barkod numarası nedir?”
Bayilerden yaptığınız kuponların makineden geçtikten sonra sizlere verilen biletin (fişin) üzerinde yazan 30-37 haneden oluşan sayısal olarak numara vardır. Bu sayısal numaraların adına BARKOD denmektedir. Bu barkod numarasını kullanmadan herhangi bir kazancınız olup olmadığını öğrenemezsiniz.

İddaa Sitelerine Giriş

“İddaa kupon sorgulama bilyoner sitesinde var mı?”
Hayır, sadece iddaa sitesinin resmi web adresinde bu uygulama vardır. Bilyoner sitesinde ancak yaptığınız maçların karşılaşmaları bittikten sonra kazanıp kazanmadığınıza bakabilirsiniz. İki kurumda farklı kategorilerde ve sahiplerinin aynı kişiler olmadığı için, resmi olan iddaa sitesi bu uygulamayı diğer TÜRKİYE‘de var olan resmi internet sitelerinde iddaa oynatan firmalara verme gibi durumu sadece anlaşmaya bağlıdır. Eğer isterse verir, şuanda herhangi bir anlaşmanın olmadığını bilmekteyiz.

“İddaa kupon sorgulama nesine sitesinde çalışıyor mu?”
Hayır, maalesef Nesine.com adresinde de bu uygulama henüz aktif olarak çalışmamaktadır. Sadece iddaa.com adresinde bu uygulama vardır. Şirket şuan için TÜRK firmaların hiçbirine bu bağlantıyı paylaşmamaktadır. Nesine sitesi sadece üyelerin oynadığı maçların kazanıp kazanmadığını gösterebilmektedir. Bunun dışında kupon sorgulama hizmeti sağlamamaktadır.

iddaa kupon bilet sorgulama“İddaa kupon sorgulama indirme programı var mı?”
Arkadaşlar bu gibi programlar sadece firmaların resmi web sitelerinde yer almaktadır. Herhangi bir program indirme sitesine girerek bilgisayarlarınıza veya telefonlarınıza virüs yedirmeyiniz. Bunlar tamamen üç kağıtçılık peşinde koşan kişilerin oyun tuzaklarıdır.
Eğer Akıllı telefonlarınız var ise, bunların Android yada Apple Store satın alma menüsüne girdiğiniz zaman, resmi kurumun adresini aratarak bu uygulamayı indirmeniz gereklidir. Aksi taktirde başkaların tuzaklarına düşerek fazladan paralar ödemenizde söz konusu olmaktadır.

“İddaa kupon sorgulama mobil uyumlu mu?”
Evet, iddaa.com adresine girdiğiniz zaman akıllı telefonlarınız bu sitelere göredir. Cep telefonunuzdan sitenin web adresini yazdığınız zaman direk site Mobil Uygulaması olarak açılır ve daha rahat bir şekilde işlemleriniz buralarda gerçekleşmektedir.

“İddaa kupon sorgulama nasıl olur?”
Bu işlemi ilk defa yapıyorsanız, elinizde var olan iddaa kuponunun barkod numarasına bakınız. Tam olarak 30 haneden oluşan haneyi sitenin sorgulama bölümüne dikkatlice giriniz. Herhangi bir yanlış sayı girdiğiniz zaman sitede bu kuponun herhangi bir varlığının olmadığının hatasını alabilirsiniz. Eğer doğru girdiğinizde, kuponunuza herhangi bir ikramiye vurdu ise, kaç para kazancınız olduğunu bu sistem ile öğreniyorsunuz.

“İddaa kupon sorgulama nasıl yapılır?”
Yukarıda yer verdiğimiz konunun aynısını yaparak işleminizi gerçekleştirmek zorundasınız. Aksi taktirde bu işlemi yapamazsınız. En fazla 1-2 dakikanızı bile almayan sorgulama kısmı, sadece bilet numaranızda yer alan 30 haneden oluşan sayıyı doğru girerek SORGULA butonuna basmanız gereklidir. Bu işlem en fazla 5 saniyenizi almaktadır. Çocukların bile basit bir şekilde yapabileceği bir işlem olduğunu dile getirmek isteriz.

“İddaa kupon sorgulama on numara da yer alıyor mu?”
On numara iddaa ile alakalı bir kurum değildir. Spor TOTO yada Milli Piyangonun bir oyunu olduğu için, iddaa.com adresinden böyle bir sorgulama sistemi yer almadığını görmekteyiz.

“İddaa kupon sorgulama programı var mı?”
Tam olarak program olarak değilde, Android yada Apple uygulaması olarak bu sistem vardır. Bunları resmi web sitelerine girerek uygulamalarını indirmeniz gereklidir. Herhangi bir program sitelerinde ücretli yada ücretsiz olarak bu sistemler satılmamaktadır. Eğer para ile satmaya çalışıyorlar ise lütfen bu programları satın almayınız, karşınızdaki kişiler dolandırıcı çıkabilir.
İddaa.com siteninin hiçbir uygulaması paralı olarak indirilmemektedir. Ücretsiz olarak indirilen uygulamada bir ödeme yapmanız söz konusu bile olamaz.

İddaa Sitelerine Giriş

“İddaa kupon sorgulama sahadan sitesinde yer alıyor mu?”
Elbette Hayır, sahadan.com adresinde sadece maç sonuçları ve maçların karşılaşmalarda yer alan haberleri öğrenebilirsiniz. Bunun dışında sitede yarınki maçları görebilir yada o anda oynanan canlı maçların sonuçlarını dakika dakika takip edebiliyorsunuz. Sahadan sitesi eski firmalardan ve köklü bir şirkettir fakat iddaa resmi kurumu ile hiç bir şekilde bir bağlantısı olmamaktadır.

“İddaa kupon sorgulama sistem hesaplıyor mu?”
Eğer yaptığınız kuponda sistem bahis yaptıysanız, barkod numarasını okutturduktan sonra, hangi sisteme göre maçlarının tuttu ise ona göre kazançlarınız gözükmektedir.

“İddaa kupon sorgulama sms ücretli mi?”
İddaa.com sitesine üye olduktan sonra, SMS olarak bir talepte bulunmak istiyorsanız orada yer alan kural ve şartları okumanız gereklidir. Firmanın çoğu uygulamasını ücretsiz olarak bilmekteyiz. Fakat SMS olayında küçük bir miktar ücret alabilirler. Bunun güncel bilgisini siteye girdiğinizde üye olurken öğrenebilirsiniz.

“İddaa kupon sorgulama uygulaması var mı?”
Evet, Android ve Apple Store uygulaması olarak sitenin sizlere bu uygulamayı ücretsiz olarak sunmaktadır. Web adresine giriş yaptığınız zaman sitede bu bilgiler yer aldığını göreceksiniz. Bu uygulamaları Akıllı Telefonlarınıza indirdikten sonra kayıt oluşturuyorsunuz. Üye kaydınız bittikten sonra bütün işlemleri artık telefonunuzdan yapabilirsiniz.

“İddaa kupon sorgulama yanlış çıkıyorsa ne yapmanız gerekli”
Bu işlemi firmanın web adresinden yapmıyorsanız genelde farklı farklı hatalar alabilirsiniz. Kuponunuzda herhangi bir ikramiyeye rastlanmadığından yada tutmuş olan biletinizi bile bu yüzden yırtabilirsiniz. Bunun esas bilgilerini siteye girerek almanız gerekmektedir. Aksi taktirde olur olmaz internet sitelerinde bu kuponlarınızı sorgularsanız ne ile karşılaşacağınız hiç belli bile olmamaktadır.

“İddaa kupon sorgulama yükle”
Çok kısa bir zaman zarfında, iddaa kupon sorgulama sistemini cep telefonunuza yükleyerek dilediğiniz zaman elinizin altında olan cep telefonunuz ile bu işlemi yapmak istemez misiniz? O zaman iddaa.com web adresine giriş yapın ve Akıllı Telefonunuzun özelliğine göre uygulama indirme yerine girerek İddaa Kupon Sorgulama yazınız ve resmi ismini bulduktan sonra telefonunuza yükleyerek, bundan sonraki sorgularınızı hiç uğraşmadan telefonunuzdan anında yapın!

“İddaa kupon sorgulaması yapmak istiyorum”
Sizler için yukarıda verdiğimiz bütün konularda bu işlemin tam olarak nasıl yapıldığını sizlere anlatmış bulunmaktayız. Artık iddaa kupon sorgulaması yapmak sizler için bir çocuk oyuncağı olacağına inanıyoruz. avbpa.com adresinden her konuda doğru haberleri ve bilgileri bizlerden alabilirsiniz.

İddaa Sitelerine Giriş

Sizler için hazırladığımız kupon sorgulama sayfamızdan anlamadığınız bir konu varsa LÜTFEN BİZLERE YORUM yazarak sorunlarınızı dile getiriniz.

İddaa Kupon Sorgulama İnceleme
  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

İddaa Kupon Sorgulama yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
5 (3 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 14 Şubat 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir