iddaa kuponunda 1.5 gol üstü nedir nasıl oynanır resimli anlatım

Bir iddaa kuponunda ilk yarı (iy) veya maç sonucu (ms) 1.5 gol üstü nasıl oynanır? taktiği nelerdir? ilk yarıda üst oynamak için oranlar nedir? resimli anlatımı var mı?
Daha çok iddaa oynayanların bu konu ile alakalı net bilgilere sahip olmadığını görüyoruz. Bu konuyu ele alarak ziyaretçilerimizi doğru bilgilere ulaşabilmesi için deneyimli editörlerimiz tarafından sizi bilgilendirmek istedik. Alttaki konu başlıklarına tıklayarak, hangi konu hakkında bilgi almak istiyorsanız onu seçerek konu başına gelebilirsiniz. Bu yazımıza YORUM YAZARAK bizlere sorularınızı iletebilirsiniz.

iddaa 1.5 üst ne demek
iddaa 1.5 üstü nasıl oynanır resimli
iddaa 1.5 üstü taktiği
iddaa 1.5 üstü ilk yarı nasıl oynanır
iddaa 1.5 üst nedir
iddaa kuponunda iy ms 1.5 üstü nasıl oynanır
iddaa 1.5 üst oynamak

“iddaa 1.5 üst ne demek? temel bilgileri nelerdir”
Herhangi bir karşılaştırmaya 1.5 üst oynamak istiyorsanız o maçın oranına tıklayarak kuponunuza eklersiniz. Burada dikkate almanız gereken tek şey maç sonuna kadar mı oynadığınız yoksa ilk yarımı oynadığınız oran olup olmadığına dikkate almanız gereklidir. Eğer İY sonucuna oynadıysanız o maçta ilk yarı en az 2 tane gol olması lazım, fakat MS olarak oynadıysanız maç sonuna kadar olabilecek 2 gol ile kuponunuz tutmuş olacaktır.

“iddaa 1.5 üstü nasıl oynanır resimli anlatım”
iddaa 1.5 üstü nasıl oynanır resimli anlatımSağ tarafta gördüğünüz şekilde bir maça toplam gol sayısına 1.5 üst oynamak için bu şekilde kuponu seçmeniz gereklidir. İlk defa oynayan kişiler genelde 1.5 üstü verdikleri kupona ilk yarıyı seçiyorlar ve maçın tamamında 2 gol olduğu zaman kazandıklarını zannediyorlar.
Bu yanlış bir seçim hatasıdır. Eğer İY-MS olup olmadığına dikkatlice bakmadığınız kuponların ilk yarı olasılıklı olarak gol olmayınca, maçın tamamında olan 2 veya 3 gol size hiçbir şey fayda etmez. Bu oynanılan kuponuda geri alamayacağınızı var sayarsak, diğer olan kuponunuzdaki maçlarda bu yüzden yanmış olacaktır. Seçeceğiniz oranlara ve maçın ilk veya son yarılarına okuyarak, hangi takıma kupon oluşturmak istiyorsanız onu seçin ve oynamak istediğiniz miktarı girin, bütün işlemler sonucunda iddaa kuponunuzu tamamlamak için OYNA butonuna bastıktan sonra kuponunuz otomatik olarak kabul edilmiş olacağını göreceksiniz.

“iddaa 1.5 üstü taktiği verebilir misiniz?”
Bu yapmak istediğiniz kupon biçimine göre değişir, mesela çok oran peşindeyseniz ilk yarıya 1.5 üstü basacağınız maçların oranları daha fazla olur, fakat sağlam bir kupon oluşturmak istiyorsanız maç sonucuna 1.5 üstü oynayacağınız kuponlar daha az risk taşır.

“iddaa 1.5 üstü ilk yarı nasıl oynanır”
iddaa 1.5 üstü ilk yarı nasıl oynanırSağda resimde gördüğünüz gibi ilk yarı 1.5 üstü iddaa kuponu oluşturmak istiyorsanız, seçeceğiniz bölüm İlk Yarı Toplam Gol Sayısı yazan kısımdır. Buraya gelerek ilk yarı 1.5 gol üstü olur diyorsanız 2.35 oranı seçerek kuponunuza eklersiniz. Diğer alt seçeneği 2 gol olmaz anlamına gelir. Siz ilk yarı üst oynamak istediğiniz için bu seçenek üstü 1.5 olanı seçmeniz gerekmektedir.

“iddaa 1.5 üst nedir”
İlk defa üst alt olayını öğrendiyseniz bu konuyu çok dikkatli okumanız gereklidir. 1.5 üstü bir maçta toplam 2 gol olduğu zaman kazanılan bahis demektedir. Eğer maçın tamamında olacak 1.5 üstü seçeneğini kullanmak isterseniz, bu karşılaşmada hangi takım gol atarsa atsın fark etmiyor, yeter ki maçta toplam gol sayısı 2 olsun iddaa kuponunuz tutmuş olacaktır.

“iddaa kuponunda iy ms 1.5 üstü nasıl oynanır”
İlk yarı ve Maç Sonu seçeneği (İY-MS) hangi takıma üst oynamak istiyorsanız ilk önce o takımı seçin ve sitede yer alan 1.5 üstü seçeneklerine gelin. Burada iy 1.5 üst oynamak istiyorsanız, o oran ms 1.5 üstüne göre daha yüksek olduğunu fark edeceksiniz. Burada yapmanız gereken tek şey oynamak istediğiniz üst seçeneğiniz hangi devrelerinde olduğunu seçmektir. İlk yarıyı seçerseniz ilk 45 dakika içerisinde 2 gol olması gerekli, diğer maç sonucu seçeneğini seçerseniz orada maç sonuna kadar toplam 2 gol olmasını beklemeniz gerekmektedir.

“iddaa 1.5 üst oynamak için gerekli stratejiler”
Çok iyi oranlar yakalamak aslında mümkündür, bunu iddaa takipçileri daha iyi bilirler. Bir maçın çok gollü geçeceğini bilen iddaacılar o takımlara 1.5 üst oynayarak kendilerine daha garantili bir seçenek tanımış olurlar. Yani hangi takımın kazanmasının pek önemi olmayan bu seçenekte, maçın tamamında hangi takım gol atarsa atsın farketmiyor, yeter ki maçta toplam gol 2 sayısına ulaştığı zaman otomatik olarak kuponu kazanmış olacaktır.
Bu konu üzerinde sormak istedikleriniz varsa bize alt kısımda yer alan yorum yazın sayfasından sorularınızı bizlere ulaştırabilirsiniz. İyi kazançlar dileriz.

  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

iddaa kuponunda 1.5 gol üstü nedir nasıl oynanır resimli anlatım oy kullanın

Sending
User Review
4.6 (5 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 16 Ocak 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir