iddaa şikeli maçlar bedava maç paylaşımları

Günümüzde en çok dolandırıcılar tarafından iddaa oyuncularına şikeli maçlar vaad edip paylaştıkları maçlar tutmayınca ortadan kaybolan facebook tahmincilerini bugün ele almak istedik. Yazımıza birkaç bilgi daha ekledik, lütfen bunları okuyarak bilinçleninDeğerli ziyaretçilerimizin para karşılığında şikeli maç satan kişiler tarafından dolandırılmamak adına bu sayfamızı PAYLAŞIMA açarak uzun tutmak istedik. Gelin sizlerde yazımıza YORUM YAZARAK bizlere görüşlerinizi bildirmenizden mutluluk duyarız. Yapacağınız yorumlara ve sorularınıza en geç 6 saat en yakın 15 dakika içerisinde deneyimli editörlerimiz tarafından gerekli cevaplar verilecektir.
Sizler için hazırladığımız konu başlıklarını kısa yol olarak aşağıda linkler halinde oluşturduk, hangi konuyu merak ediyorsanız o konu başlığına tıklayarak ulaşmak istediğiniz sonuçlara daha hızlı erişebilirsiniz.

İddaa Sitelerine Giriş

iddaa şikeli maçlar
iddaa şikeli maçlar bedava
iddaa şikeli maçlar nasıl bulunur
iddaa şikeli maçlar sitesi
iddaa şikeli maçlar ücretsiz
iddaa şikeli maçlar nasıl anlaşılır
iddaa şikeli maçlar facebook
iddaa şikeli maçlar bulma
iddaa şikeli maçlar blog
iddaa şikeli maçlar 2018
iddaa şikeli maçlar doğrumu
iddaa şikeli maçlar forum
iddaa şikeli maç fixed match apk
iddaa şikeli maç veren yabancı siteler
iddaa şikeli maç nedir
iddaa şikeli maç dolandırıcıları
günlük maç veren bloglar
yurtdışı kaynaklı şikeli maçlar
bugüne şikeli maçlar
şikeli maç deep web

“iddaa şikeli maçlar gerçek mi?”
Gerçek olan bir şey varsa o da bir karşılaşmada şike yapacak takımların yaşadıkları ülkelerde bunların ciddi bir suç olduğunu yasal olarak hapis cezasının olduğunu ve hem takımı hem oyuncuları tarafından belirlenen bir şike var sayım olmadığı göz önüne alınırsak, sizlere şikeli maçlar verecek kadar akıl tüccarlarının bu konular hakkında hiçbir bilgilerinin olmadığını net olarak bizlere göstermektedir.

“iddaa şikeli maçlar bedava alınır mı?”
Bedava olarak sunulan en fazla maç tahminleri veren kişiler olabilir fakat herhangi bir iddaa oyuncusunun kendisinin en fazla sürekli olarak takip ettiği bir takım var ise o takımın bu maçta en fazla ilk yarı ve maç sonucunun ne olacağını sürekli yaptıkları analizlere göre bu tahminleri bedava yada ücretsiz olarak sizlere paylaşabilirler.

“iddaa şikeli maçlar nasıl bulunur”
Şikeli maç bulunmaz, 1 sene boyunca takip ettiğiniz bir maçın artık karşısındaki takımlara karşı ilk yarı ve diğer ikinci devrede oynayabilecekleri maçın skorunu bile takip edebilirsiniz. Bunlar sürekli olarak analizlere dahil düşüncelere dayalı tahminlerdir.
Örneğin; 1.2 oran veren bir maçın diğer takıma göre büyük bir üstünlüğü olduğu ortadadır, ve siz bu takımı sürekli olarak takip ediyorsanız, o takımın karşısına çıkacak vasat bir takım bile olsa o maçın diğer oynadıkları maçlardaki sonuçlarına ulaşır analizini yaparsanız, o anlık karşılaşmanın nasıl biteceğini çok iyi tahmin edebilirsiniz.

“iddaa şikeli maçlar sitesi”
Evet buna dayalı bir sürü siteler dünyada vardır, fakat bu tahminlerin çoğu tutmaz. Tuttuğunu gösterirler fakat maç sonunda sitelerde verdikleri sonuçları değiştirerek, ziyaretçilerine verdikleri maçları tuttu diye göstererek paralarını yontma peşinde koşmaktadırlar.
Bazı siteler gerçekten güzel tahminlerde bulunuyorlar fakat bunlar şikeli maçlar olarak nitelendiremezsiniz. Çok iyi bir ekip çalışması ile günlük verecekleri tahminlerden en fazla 10’da 8 tutturma olasılıkları vardır. Fakat 1 yanlış 10 doğruyuda götürdüğünü biliyorsunuz.

“iddaa şikeli maçlar ücretsiz verenler var mı”
Ücretsiz yada bedava şikeli maç veriyoruz diyen kişileri pek dikkate almanızıda önermiyoruz. Çoğu sosyal paylaşım sitelerinde kendilerine ün kazandırma peşinde olan ücretsiz maç veriyoruz diyen kişilerin ilk etapta çoğunluğu kazanmak ve bundan sonraki hedefleri çoğunluğun parasını yolmaktır. Bu yüzden bu kişilere inanmanızı istemiyoruz.

“iddaa şikeli maçlar nasıl anlaşılır”
Gerçekten bir maçta gizliden de olsa bir şike varsa, o maçı şu şekilde anlayabilirsiniz. Bir takımın 1.330 oranı diğerinin ise 6-8 arası oranı olduğu bir maçı takip ediyorsunuz. Bu maçın en fazla maç sonucu MS1 yada bu maçta çok gol olduğunu düşünürsek banko olarak üst basarız, hatta handikap bile girilebilir. Fakat öyle bir maç oynanıyor ki, favori olan takım tamamen kendisini vasat olarak bir oyun sergilediğini görüyorsunuz, bu durumda canlı bahis oyuncusuysanız diğer takıma MS2 yada X2 olarak ufak bir miktar para atarak izlemeye devam edin.
Bu maçın en fazla olabileceği sonuçlar yukarıda belirttiğimiz gibi sonuçlanacağından eminiz. Diğer açıdan bakarsanız olaya, favori olan takımın gelecek olan önündeki maçı çok ciddi ise bu maçı önemsemeden de oynayabilir. Bazende yedeklerle çıkarlar, bu yüzden bu maçın sonucu, yine bahsettiğimiz gibi bitmesi mümkündür.

“iddaa şikeli maçlar facebook paylaşımı yapanlar sahtekar mı”
Sizce? bu soruyu kendinize sorar mısınız? facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde kimin ne olduğunu bilmediğiniz, hatta sahte profiller kullanan kişilere güvenebilir misiniz? Elbette hayır, bu kişisel şikeli maç verdiklerini gösterirler, hatta daha fazlası olarak kendilerine 100lerce hesap atıp kendi kendilerine yorum yazıp beğenirler, bunları takip eden kişilerde bunlara aldanarak parayla maç satın almaya çalışırlar ve her zamanki gibi mağdur olan kişi siz olursunuz.
Peki gerçekten bu kişiler sahtekar değil gerçekten güvenilir kişiler olduğunu var sayıyorsanız, karşınızdaki paylaşım yapan kişilerden gerçek kişisel bilgileri isteyiniz, verip vermediklerine göre hareket edersiniz.

“iddaa şikeli maçlar bulma ve analizleri”
En güzel analiz bir takımın oynadığı son 10 maça göre yapacağınız tahminlere göre maç sonuçlarını bulma durumunuz söz konusu olacaktır. Şikeli maçlar olarak değerlendirmeyip sadece bir maçın son oynanmış 10 maçına bakarak %80 ne bittiğini var sayarsak, Örneğin; üst, alt, ms1 yada ms2 olarak en çok hangisi bitmişse % lik hesaplarınız yüksek çıkarsa bu maça direk o sonucu basabilirsiniz.
Hiçbir maça duygusal olarak yaklaşmayın, en çok ne şekilde bitiyorsa o maça o sonucu basmak matematiksel olarak daha doğru bir karardır, tabi son oynadığı ve gelecek olan maçları da göz önünde tutarak bu tahminlerinizi gerçekleştirmeniz daha sağlıklı olacaktır.

“iddaa şikeli maçlar blog siteleri var mı”
Blogger veya blog uzantılı ücretsiz ve kimin tarafından alındığı belli olmayan sitelerden var sayımlar ile sözde verdikleri şikeli maçları sizlere para ile satmak isteyebilirler, lütfen bu konuları ciddiye alarak cebinizdeki paraları haybeye savurmayın. Bunların gerçeklik payı olsa paylaşmak yerine oynamayı siz olsanız seçmez misiniz?

“iddaa şikeli maçlar 2018 yılına ait tahminler”
Yeni yılda ceplerini para ile doldurmaya çalışan uyanıklar, daha çok milletin üstünden geçinen türden olanlar sürekli olarak kafalarında kolay yoldan nasıl para kazanırım diye düşünürler ve bir sürü yollara başvururlar, bunlardan biriside şikeli maçlar veriyoruz dedikleri ve para karşılığında maç sattıklarını iddia edenlere bu yılda özenle dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle ufak tefek paralar peşinde koşan kişilerin, yasal olarak hapis cezasına kadar tutulabilecek takımların, kalkıpta bu maçların sonuçlarını bu kişilere vereceğine inanıyor musunuz? diye tekrar düşünerek sağlıklı kararlar alacağınıza inanıyoruz.

“iddaa şikeli maçlar doğrumu yalan mı?”
Şikeli maçların var sayımı olabilir, fakat bunun aslını ancak şu şekilde düşünebilirsiniz. Oyuncular kendi arasında anlaştıkları futbolu sergiler, yada maç takım sahipleri tarafından karşılıklı satılmış olur. Bu durum söz konusu öğrenilir veya duyulacak olursa iki takımda ligten atılır ve hapis cezasına kadar çarptırılır. Bu maçları doğru olsa bile sosyal paylaşımdan 10-20 tlye yada 100 tlye bu maçların satılma ihtimali sizce ne olur? tabi ki sıfır.

“iddaa şikeli maçlar forum sitelerinde nasıl konuşuluyor?”
Umut dünyası olduğu için herkes kendi çapında tahminlerde bulunur bazıları da işkembeden bu maç şikeli diyerek ortaya bir laf atar o da tartışma konusu olur. Yani forum sitelerinde kendi kafanızı karıştırmak yerine, maçların analizlerini kendiniz yapmış olsanız, kendi şansınızın daha çok olacağına inanıyoruz.

“iddaa şikeli maç fixed match apk nedir?”
Yabancı sitelerde ümit arayan kişilerin aradığı kelimelerden biriside fixed match olarak arama motorlarında bu siteleri bulmaya çalışırlar, önemle bütün ziyaretçi arkadaşlarımıza buradan sesleniyoruz. İnanın şikeli maçı bilen kişiler kimse ile paylaşmaz, ancak işkembeden yaptıkları tahminleri verirler, bu yüzden paranızı bu gibi kişilere kaptırmayın.

“iddaa şikeli maç veren yabancı siteler”
Yabancı sitelerde daha çok şikeli maç yerine Türkiye’de de olduğu gibi sağlam yorumcuların tahminleri sitelerde verilerek satılmaktadır. Fakat önemli olan bir konu var ki örneğin 10 maçtan 4 maç yattığını düşünürsek ve bu yatacak olan maçların hangisini kimsenin bilmediğini de düşünürsek. Bir oyuncu 2-3 tane aldığı maçı tutturduğu taktirde diğer maçlara daha çok para basar ve bu aynı hastalıklı kanser olmuş ciğer gibidir. Nerede patlayacağı belli olmayan maçlara bastığınız paralar, kazandıklarınızdan daha fazla olmaya başlar ve sizde varınızı yoğunuzu iyice kaybetmiş olursunuz. Lütfen bu gibi risklere girmeyiniz.

“iddaa şikeli maç nedir? nerelerde bu maçları bulabilirsiniz?”
Önceki yazılarımızda olduğu gibi şikeli maçlar karşılıklı anlaşılmış oyuncular tarafından yada takım sahipleri tarafından gizlice alınmış kararlardır. Bunların yasal yükümlülüğü oldukça ağır olduğundan dolayı, bu maçları hiç bir yerde bulamazsınız.

“iddaa şikeli maç dolandırıcılarına karşı nasıl bir suçlamada bulunabilirsiniz?”
Sahtekarlık yasalarından yararlanabilirsiniz, şikeli maç sattığını iddia eden kişileri hangi yollar ile sizinle iletişim kurmuşlar ise bunları kanıt olarak savcılığa bildirerek işlem yaptırabilirsiniz.

“günlük maç veren bloglara güvenilir mi”
Tahmin olarak verilen maçları değerlendirebilirsiniz fakat bunlara güvenerek kupon oluşturarak paranızı riske atmayınız. Yalnızca sürekli olarak takip ediniz ve verilen maçları değerlendirerek tutma olasılıklarını göze alarak maçları kuponlarınıza ekleyebilirsiniz.

“yurtdışı kaynaklı şikeli maçlar”
Yurt dışından verilen maç tahminleri yada iddia edilen şikeli olduğunu var sayan kişilere aldanarak paranızı savurmanızı istemeyiz. Bunların aslı astarı olmayan konulardır, bu gibi sitelere güvenerek cebinizdeki paralarınızı riske atmayınız.

“bugüne şikeli maçlar verdiğini iddia edenlere karşı önlemler”
Arkadaşlar bugün veya yarın yada ertesi gün veyahut sürekli olarak kuponlarını tuttuğunu iddaa eden kişilere karşı almanız gereken önlemler, bu şahıslar ile bir daha katiyen muhatap olmamanız sizin için daha sağlıklıdır.

“şikeli maç deep web linkleri ve siteler hakkında genel bilgilendirme”
Şikeli maçların satıldığı siteleri gösteren ve gerçeklik payının olmayan bilgilerde bulunan deep web linkleri yasa siteleri olarak bahsedilen kişilerin, kendilerine ait olan isim hakkı olan web siteleri bile adres bilgileri yanlış gösterildiğini görebilirsiniz. Bir sitenin kime ait olduğunu yada o siteden şikayetçiyseniz whois.sc/siteadi.com olarak web açarınızda bu sitelerin kimlere ait olduğunu bulabilirsiniz. Şikayet ve diğer konular için ulaşmak istediğiniz kişilere bu şekilde yasal yoldan da şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Yukarıda bulunan konular hakkında sorularınız varsa lütfen sayfamızın alt kısmında yer alan YORUM YAZIN bölümüne bizlere konu hakkında düşüncelerinizi paylaşın. Deneyimli editörlerimizden ve iddaa hakkında yıllardır tecrübe ettiğimiz konulardan sizinde faydalanmanızı kalpten isteriz. Paranızı riske atmayın, bir şey başaracaksanız bu kendi başarınız olması dileğiyle.

İddaa Sitelerine Giriş

  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

iddaa şikeli maçlar bedava maç paylaşımları yazımıza oy kullanın

Sending
User Review
5 (5 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 21 Ocak 2018
2 Comments

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir