İddaa Sistem 1 9 Hesaplama, Nedir, Nasıl Oynanır ?

Merhaba, iddaa tutkunları bugün sizlere en çok tercih edilen sistemlerden biri olan iddaa sistem 1 9 hakkında bilgiler vereceğiz. İddaa sistem kuponunun nasıl oynanacağı ve iddaa kuponlarının üzerinden nasıl doldurulacağı hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

İddaa Sitelerine Giriş

İddaa Sistem 1 9 Nedir ve Nasıl Oynanır ?
İddaa sistem 1 9’un iddaa tutkunları tarafından çoğunlukla oynandığı ve kazançlı bir sistem olduğu hakkında bilgiler paylaşılmaktadır. İddaa sistem 1 9 için 3 tane banko maç ve 9 tanede farklı maç eklemeniz gerekiyor. Bu sistem programında yazdığınız banko maçların kesinlikle tutması gerekiyor, bunun yanına ekleyeceğiniz maçların süpriz maçlar veya yüksek oranları maçlar olabilir. Seçtiğiniz diğer maçlar arasında en az 1 tanesinin tutması gerekmektedir.

iddaa sistem 1 9 hesaplama

Banko maçların oranlarını işaretlediğinizde iddaa kuponun yanında bulunan “B” kutucuğunuda işaretlemeniz gerekiyor. İşaretlediğiniz bu “B” kutucuğu o maçın banko olduğunu belirtmiş olduğunuz anlamına gelmektedir.

İddaa Sistem 1 9 Nasıl Hesaplanır ?
Sistem kuponunuzun kazanabilmesi için belirlediğiniz banko maçlardan 3’ünün tutması ve diğer 9 maçınızından en az 1 tanesinin tutması gerekmektedir. Öncelikle sistem kuponunuzun tuttuğunu varsayarak banko maçlarınızın oranlarınızı çarpıyoruz. Örneğin tutan maçlarımızın oranları şu şekilde olsun ;

  1. Banko Maç : 2,20
  2. Banko Maç : 1,80
  3. Banko Maç : 1,60

TOPLAM : 6,33

Örnek hesaplamalarımıza göre banko maçlarımızın oran çarpımları yukarıdaki toplam sayımızdır. Şimdi diğer 9 maçtan hesapladığımız kolon tutarlarını hesaplayalım

Banko Maçların Toplam Oranı 1.Maç Oranı = Sistem Kolon Tutarı 1

6,33 x 7,00 = 44,31

Banko Maçların Toplam Oranı X 2.Maç Oranı = Sistem Kolon Tutarı 2

6,33 x 4,50 = 28,48

Bu çarpım işlemleri tamamlandıktan sonra şimdi alacağımız toplam paranın tutarını hesaplayalım.

Sistem Kolon Tutarı 1 + Sistem Kolun Tutarı 2 = Kazanacağınız Tutar

44,31 + 28,48 = 72,79

Evet arkadaşlar örnek sistem 1 9  hesaplama tablomuza göre kazanacağımız net tutar yukarıda belirlenen toplam sayımızdır. İddaa sistem 1 9 nasıl oynanır ve nasıl hesaplanır diye sorularınızın cevabını bu makalemizde bulabilirsiniz. Eğer daha detaylı bilgi almak ve engin tecrübelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşmak isterseniz alt bölümde bulunan YORUM kısmından bizlerle bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

  • Yazı Değerlendirmesi
5

İDDAA SİSTEM 1 9 HESAPLAMA

İddaa Sistem 1 9 Hesaplama hakkında lütfen sizde yorum yapın.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Son Güncelleme Tarihi : 7 Mart 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir