İddaa sistem 2-7 nasıl hesaplanır ve oynanır açıklaması

Daha çok iddaa sistem 2-7 oynayanların %60 gibi kayıpları olmamaktadır. Peki nasıl hesaplanır ve oynanır kısaca sizlere açıklamasını yapalım. İddaa’da sürekli olarak kaybetmenin bir diğer sebebi ise insanların sürekli kombine maçlara kupon yapmasıdır. Kombine maçlara kupon yaptığınızda sağlam bir kupon olursanız bile aralarından bir tanesinin yapılması durumunda kuponunuzun tamamen kaybeder. Bu tarz bir durumla karşılaştığınızda işin içerisinden nasıl çıkacağını düşünüyorsanız İddaa’da sistem kuponları yapmanızı tavsiye ederiz.

İddaa Sitelerine Giriş

Sistem kuponları arasında en etkilisi 2-7 sistem kuponudur. 2-7 sistem kuponunda güvendiğiniz ve inandığınız 7 farklı maçı yazarsınız, 2-7 sistem kuponunda Yazdığınız bu 7 maçtan aralarından iki tanesi başarısız olsa bile kuponlu tutmaya devam eder. Büyük bir Garanti sağlayan bu kupon sistemleri misli oynamak için uygun değildir. Bu sebepten ötürü ganyanı 2 ve üzeri olan maçlarımızdan oluşan bir kupon olarak hazırlamanızı sizlere tavsiye ediyoruz. Büyük takımların bol gollü geçeceğini düşündüğünüz karşılaşmalarına 2-7 sistem kupon hazırlayarak ciddi anlamda gelir elde edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse Bayern Münih , Manchester United , Barcelona , Fenerbahçe gibi takımların 7+ ya da 4-6 gol maçlarını sistem kuponda yazarak ciddi anlamda gelir elde etmeniz mümkündür. 7+ ganyan ve 4-6 gol ganyanları ortalama 8 ile 4 ganyan arasında değiştiği için 6 kez 7 kez birbiriyle çarpmış hali gerçekten ciddi bir gelir elde etmenize yardımcı olabilir.

“Gelirlerinizi Daha İyi Katlamanın Yollarını Bulun!”
Örnek vermek gerekirse hazırlamış olduğunuz ortalama 4 oranlı bir 2-7 ganyanı sistem kuponu sizlere 5 maçın tutması halinde 256 TL gibi bir gelir getirir. Hazırlamış olduğunuz kupon içerisindeki iki tane maçın kaybolması bile durumu değiştirmez. 2-7 oran yaparken İddaa bayisinin oynuyorsanız eğer kağıdının en alt kısmında bulunan sistem bölümünden 2 den yediye kadar işaretlemeniz gerekmektedir. Bu toplamda 7 maç seçtiğinizi aralarından iki tanesi yapsa bile kunduzun devam etmesini istediğinizi ifade eder.
Eğer siz de tek maçtan Yatmak da sıkıldıysanız ve ciddi anlamda bahisten garanti gelir elde etmek istiyorsanız. Büyük takımların gollü maçları tahmin edebileceğiniz düşünüyorsanız 2-7 sistem kuponu sizler için uygun olacaktır üst üste birkaç hafta 2-7 sistem kuponu tutturarak ciddi gelirler elde edebilir ve mevcut işinizin yanında sizi rahatlatacak bir ekonomik yan gelir elde edebilirsiniz. Garanti kazanç elde etmenin en basit yolu iddaa oynarken sistem kuponu hazırlamaktır.

  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

İddaa sistem 2-7 nasıl hesaplanır ve oynanır açıklaması yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
4.67 (3 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 25 Ocak 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir