MROYUN Giriş

16 Ocakta engellenen adresi ile gündeme gelen MROYUN firması, yeni giriş adresini sitemizden ziyaretçilerimize duyurduk. Sitenin art arda iki adresi de TIB tarafından engellenmiş ve bunun ardından site yeni ismini açıklayarak yoluna devam ettiğini belirtti. MrOyun şirketinin web adresini bilmiyorsanız: www.mroyun222.com bu adresi web sayfanıza yazarak giriş yapabilirsiniz.
Site tekrar engellendi ise, haberler bölümünden bu firma ile alakalı haberlere bakabilir yada reklamlarına tıklayarak yeni adresine ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan GİRİŞ YAP butonuna tıklayarakta siteye erişim yapmanız mümkündür. Diğer girişlerle alakalı olan sorunlarınız için aşağıda yer verdiğimiz konulara göz atmanızı tavsiye ederim.

MROYUN GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

MROYUN web giriş sorunu
MROYUN giriş hatası veriyor
MROYUN giriş yapamıyorum
MROYUN dns ayarları ve giriş problemi
MROYUN mobil giriş yapılamadı
MROYUN yeni giriş adresi

“MROYUN Web Giriş Sorunu Hakkında Bazı Çözümler”
Web ile alakalı sorunlarınızı bilgisayarınızın ayarlarından çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Daha önce girdiğini web siteleri bilgisayarınıza zarar vermiş olabilir ve bu yüzden web sorunu ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Bunun nedeni bilmediğiniz sitelere girdiğinizde, internet explorlarınız ön belleğinde tuttuğu çerezler yüzünden web açarlarınızda sorunlar oluşmaktadır. Bu sorunu kökten temizlemek için, AYARLAR kısmından geçmişi temizle demeniz, hem tarayıcınızın daha hızlı çalışmasına, hemde giremediğiniz adreslere rahat bir şekilde erişim yapabilmenizi sağlamaktadır.

“MROYUN Giriş Hatası Veriyor İse Ne Yapılmalı?”
Bazı forum sayfalarına yada bilgisayarınızı açarken bile girdiğiniz kullanıcı adı ve şifreleri yanlış yazma ihtimaliniz her zaman vardır. MrOyun sitesine üye girişi yaparken “giriş hatası” ile karşılaşıyorsanız muhtemelen şifreyi hızlı yazdığınızdan yada parolanızı yanlış yazdığınızdan olabilir. Bazı unutulan şifreleri sitenin ŞİFREMİ UNUTTUM sayfasına girerek kendinize sıfırlama maili gönderebilir ve siteye tekrar giriş yapabilmektesiniz. Sorunların devamı halinde canlı desteğe bağlanarak sorunlarınızı izah etmeniz gerekiyor.

“MROYUN a Giriş Yapamıyorum”
Sitenin adresini yazdıktan sonra karşınıza çıkan hatada ne yazıyor? Eğer BU SİTE TIB TARAFINDAN engellendi gibi bir yazı ile karşı karşıya iseniz, MrOyun sitesi tib tarafından engellenmiş olduğunu gösterir. Firma kısa bir zaman içerisinde yeni adresi ile müşterilerine hizmet sunmaya devam edecektir. Bu haberleri telefon yada mail aracılığı ile site size bildirmektedir. Herhangi bir bildirge bu site üzerinden yoğunluktan dolayı gelmemişse, sitemize girerek GİRİŞ RESİMLERİNE yada REKLAMLARA tıklayarak bu siteye güvenli bağlantı biz ile kurabilirsiniz!

“MROYUN Dns Ayarları ve Giriş Problemi”
Öncelik ile bu şirketin herhangi bir DNS AYARINA gerek duymadan siteye erişim sağladığınızı belirtmek isterim. MrOyun’a giriş problemi yaşıyorsunuz diye dns ayarlarınızı değiştirerek bu sorunu ortadan kaldıracağım düşüncesine sakın kapılmayın. Sitenin genel bir engelleme durumu söz konusu olduğu zaman bu gibi firmalar isim değiştirmektedir. Değiştirdiği isimleri üyelerine telefon yada mesajlar ile bildirme gereği duyarlar. Bu yüzden herhangi bir dns ayarı gerektirmeden güvenle bu firmaya, sitemiz üzerinden girişte yapabilirsiniz.

“MROYUN Mobil Giriş Yapılamadı”
Tam olarak nasıl bir giriş yapmaya çalışıyorsunuz ve yapamıyorsunuz? Eğer bu soruyu bilgisayarınız üzerinden internette araştırıyorsanız, MOBİL telefonunuzun ya paketi yada hücresel verileri kapalı olabilir. Bu durumu düzelmek için bakiyelerinizi kontrol edebilirsiniz. TIB ENGELİ olarak mobil telefonunuzda bu uyarıyı görüyorsanız, altta belirtilen adrese güvenilir bağlantı kurabilirsiniz.

“MROYUN Yeni Giriş Adresi Bilgileri”
Firmanın resmi olarak kullandığı yeni web giriş adresi: www.mroyun222.com ‘dur. Bu adresten bağlanmaya çalışıyor ve halen bir sonuç alamıyorsanız, muhtemelen tekrar engellenmiş olabilir. Altta yer alan GİRİŞ YAP resmine tıklayarak siteye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yada sitemizde MrOyunla alakalı resimlere tıklayarak ta siteye erişim sağlamak mümkün.

MROYUN GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

MrOyun giriş yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Son Güncelleme Tarihi : 24 Ocak 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir