nevobet güvenilir mi

“Nevobet Güvenilir Mi?”
Bu site yeni acılan gayet dalında iyi işler yaptığını söyleyeceğimiz nadir sitelerden biri. Firma ile ilgili bilgi edinmek isteyen arkadaşlar için kısa bir araştırma yapmayı gerek duyduk. Nevobet giriş yaptık tan sonra kayıt olurken ki parola güvenilirliğini test ettiğimizde sitenin yazılımı ile alakalı şifre oluşumunda simge veya harf özelliği istemediğini görmekteyiz. Bu durum site için eksi bir puan vermemize neden oluyor.
Sitenin tasarımız kırmızı ve siyahtan oluştuğundan kimileri için beğeni taşısa da bizim için sıradan olduğunu söyleyebiliriz. Kısaca yazılım olarak fazla üstünde durulmamış üstün körü bir şekilde sistemi kurulmuş görmekteyiz. Sitenin sunduğu ürünler ve referansları sayfanın en alt kısmında şu markalardan oluşmaktadır. Evolution Gaming, Betsoft, Vivogaming, Sportradar,  ve son olarak Betradar dır.  Aldığı referanslar sayesinde oyun sunan web sayfası bu sayede güven teşkil ettiğini düşünebiliriz.

“Nevobet’in Lisans Sertifikası Var Mı?”
Bir sitenin yasal süreçlerde hizmet verdiğini ve lisanslı oluşu bahisçiler için güven konusunda rahatlatıcı bir usustur. Firmanın malta kayıtlı olması ve malta hükümetinin verdiği lisansla işletilmekte olduğunu söyleyebiliriz. Yalnız henüz sayfasında bunu belirtmemiş lisans bilgilerini canlı yardımdan talep edebilirsiniz.

“Nevobet Ne Zaman Kuruldu?”
Firmanın açtığı site henüz yeni olduğunu ve 2015 yılının ortalarından kurulduğunu söyleyebiliriz. web sayfası ile ilgili bildiğiniz veya bizim ile bu site hakkında farklı konuda paylaşacağınız şeyler varsa lütfen yorum atmanızı rica ediyoruz.

Nevobet güvenilir mi incelemesi
  • Bize oy verin
5

Özet

Nevobet güvenilir mi yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
4 (1 vote)
Son Güncelleme Tarihi : 20 Şubat 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir