Noxwin güvenilir mi

“Noxwin Güvenilir Mi?”
Uzun ve kararlı bir geçmişe sahip olan site gün geçtikçe üye sayısındaki çıtayı yükseltmektedir. Bunun nedenleri ise siteye olan güvenden geçmektedir. Yalnız bu siteyi tanımayan bilmeyen yada kayıt olmaya çekinenlerde olabilir. Biz sizin için siteyi kısa bir şekilde incelemede bulunacağız. Öncelikle Noxwin yeni adresine giriş yapıyoruz. Kayıt olurken kullandığımız parolayı sitenin şifreleme sisteminde muhakkak bir veya iki harf barındırmasını zorunlu kılıyor. Bunun istenmesi şifrenizi kırmaya çalışanlar için bir engel teşkil etmektir.

Ve son olarak en alttaki bir tık dikkatimizi çekiyor. Burada haber ve yeniliklerden SMS ile bilgi almak ister misiniz yazıyor. Çoğu kişi bunu tıkladıktan sonra sürekli gelen smslerden şikayetçidir, ve bunu bilmenizi isteriz.  Sitede casino oyunu oynarken insanın kafasını bulandıran bazı sorular olabilir. Demek istediğim oynadığınız oyunda hile var mı veya karşımdaki oyuncular bot mu? gibi can sıkan problemleri düşünebilirsiniz. Sizlere şunu söylemek gerekirse kesinlikle o tarz bir uygulamalar yoktur. İçiniz rahat bir şekilde arzuladığınız bölümde oynayabilirsiniz. Çünkü web sayfasını sürekli kontrol eden siteden bağımsız özel güvenlik görevleri olduğunu unutmayın. O yüzden bu site güvenilirlik konusunda üst düzeydedir.

“Noxwin’in Lisans Sertifikası Var Mı?”
Firmanın güçlü ve köklü bir geçmişi olduğunu söylemiştik. Durumu her tür belge ile ispatlayan şirket lisans belgesini de AB kayıtlı olan ve lisans alınması zor olan Malta hükümetinden almıştır. Lisans bilgilerini elde etmek için sitenin en alt kısmında MGA logosu bulunmaktadır. Buraya tıklayarak dileğiniz belgeye ulaşabilirsiniz. Eğer göremediyseniz ve kafanız karıştıysa  Hakkımızda yazan yere tıklayarak Türkçe metin ile yazılmış lisans numaraları bulunmaktadır. Ama yinede biz size buradan alt tarafta paylaşalım.

Noxwin, EveryMatrix Ltd. şirketi tarafından yönetiliyor.
Firma adresi: Suite 10 , Level 4, Portomaso Business Tower Vjal Portomaso St Julians STJ 4011
Malta ülkesinde alındığı kayıt numarası: C44411
Şans oyunları denetleme kurulu (Malta) tarafından verilen belge numarası: LGA/CL2/497/2008
Lisans numarası: MGA/CL4/497/2011

“Noxwin Ne Zaman Kuruldu?”
Özveri ile bu güne kadar yoluna devam eden sitenin kurulduğu domain tarihi 2007 yılıdır. Yalnız sürekli gün geçtikçe güncellenen site her daim bünyesinde kayıt altında olan üyeleri için eğlenceli ortam sunmaya devam etmektedir.
Site ile ilgili kafanıza takılan sorular varsa lütfen bize yorum atarak sesinizi duyurunuz. 

Noxwin güvenilir mi incelemesi
  • Bize oy verin
5

Özet

Noxwin güvenilir mi yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
4 (1 vote)
Son Güncelleme Tarihi : 11 Şubat 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir