Piabet güvenilir mi

Piabet Güvenilir Mi?”
Türkiye de terci edilenler arasında yer alan bu firma çeşitli sorular yeni kayıt olacak olan kullanıcıların kafasını karıştırmaktadır. Bizler sunulan bu sorulara cevap aramak için firmayı değerlendirmeye karar verdik.  Siteye giriş yaptıktan sonra bize yöneltilen sorulardan biri olan Hile var mı? eğer yoksa ne tarz güvenlik önlemleri alınıyor? web sayfası ne şekilde denetleniyor? eğer düzenli kontrol ediliyor ise neden Piabet şikayet var ? Bu soruları sizlerle paylaştıktan sonra siteye kayıt olduk şifre yazarken şifreleme sitemi simgelerden oluşması güvenlik konusunda iyi olduğunu anladık. Casino sayfasına baktığımızda krupiyelerin kameralar sistemi ile izlendiğini gözlemledik. Şirketin sayfasını denetleyen ve takip eden uzman yönetici kadrosu hiç bir şekilde güvenlik açığının oluşmaması için ellerinden geleni yaptığını müşterilerinin para yatırma ve para çekme işlemlerini gönül rahatlığı ile yapmalarını sağladıklarını belirtiler.

“Piabet’in Lisans Sertifikası Var Mı?”
Şirketin sayfasında kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti için çaba sarfettiğini ve hizmet kalitesini kat kat artırmak için ellerinden geleni yaptığını biliyoruz. Tabi bunlar yetmiyor bir firmanın muhakkak güvenilirliği için lisanslı olması şarttır bizde olup olmadığını bakmak için sayfanın hakkımızda bölümüne tıkladık. Burada kısa metinler içinde firma ile ilgili bilgiler yer almakta ve lisans numarası da ortalarda yer alıyor. Görmeyenler için buradan belirtelim Curacao kanunları altında lisanslanan firmanın numarası : Lic.8048/JAZ dır. Ayrıntılı bilgilere sayfadan detaylı edinebilirsiniz.

“Piabet Ne Zaman Kuruldu?”
Firmanın ne zaman kurulduğu ile ilgi yazı veya herhangi bir bilgi web sayfasında yer almadığı için bizde canlı yardımı açarak konuyu ilettik. Konuyu personele sorduğumuzda 2015 yılında kurulduğunu ve halem faal durumda olduğunu söylediler. Firma ile ilgili düşüncelerinizi lütfen bize yorum atınız.

Piabet güvenilir mi incelemesi
  • Bize oy verin
5

Özet

Piabet güvenilir mi yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
1 (1 vote)
Son Güncelleme Tarihi : 3 Şubat 2018
2 Comments

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir