Pokerbeta güvenilir mi

“Pokerbeta Güvenilir Mi?”
Firma ile ilgili sorular karşısında cevaplar bulmak için sayfaya giriş yaptık. Acaba Hile var mı ? Flash tabanlı oyunların olduğu site Hakkımızdaki yazılan metinler çerçevesinde şu veya bu tabanlı alt yapıya sahip güvenilir bir site olduğunu yazmışlar yalnız firmanın herhangi bir lisans sertifikası olmaması dikkatimizi çekti bizde bu sorunun yanıtını almak için sitenin canlı yardımına girdik ve bize bir dizi komik şeyler söylediler. Sorduğum sorulardan biri şöyledir. Farzi misal parayı kazandık ama siz göndermiyorsunuz ben hakkımı nasıl arayacağım şeklide soru sordum bana verilen cevap. Siz kurala uydukça hiç bir problem çıkmayacağı yönünde bir dizi yanıt. Bu sitenin güvenilirliği konusundaki yorumu sizlere bırakıyoruz. Kafanızı bulandıran bir problem varsa lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.

“Pokerbeta’nın Lisans Sertifikası Var Mı?”
Sitede herhangi bir lisans sertifikası bulunmamakla birlikte bu firmaya güvenilirlik konulu soruyu sizlere bırakıyoruz. Eğer üye olacaksanız lütfen canlı yardımdan kafanıza takılan soruları sorarak bilgi alınız..

“Pokerbeta Ne Zaman Kuruldu?”
Şirketin kuruluşu 2014 yılının son aylarında olduğunu biliyoruz. Faal durumu ise aynı yıllara dayandığını söyleyebiliriz.

Pokerbeta güvenilir mi incelemesi
  • Bize oy verin
5

Özet

Pokerbeta güvenilir mi yazımıza oy kullanın.

Sending
User Review
1 (2 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 3 Şubat 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir