Rivalo Giriş

Rivalo ya giriş yapamıyorum, giriş problemi ve sorunu yaşıyorum. Rivalo yeni giriş adresi ve mobil bilgileri nedir? Rivalo firmasının isim bilgileri 02.02.2018 tarihinde değişmiştir.
Siteye direk erişim sağlamak için aşağıdaki resme tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Giriş sorunu yaşayan ziyaretçilerimiz için aşağıda işlediğimiz konulara göz atmanızı istiyorum.

RİVALO GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

“Rivalo’nun Yeni Giriş Adresi Ne Oldu?”
Firma 02.02.2018 şubat ayında adres değişikliğine gitti. TIB tarafından engellenen sitenin yeni ismi rivalo9.com olarak değişti. Bu haberi sitemizin kategorilerinde ve haber sayfamızda bulabilirsiniz. Üye olduğunuz siteye direk erişim sağlamak için sitemizde yer alan giriş resimlerini tıklayarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Yaşadığınız ülkelerin yasal şartlarına uymayan siteler denetlenerek zaman içerisinde erişim engelleri ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunu firmalar ortadan kaldırmak için isim değiştirme yoluna gitmektedir. Müşterilerini mağdur etmemek için Rivalo sitesi bu şekilde yollara başvurmaktadır.

“Rivalo’nun Sitesine Üye Girişi Sorunu Yaşıyorum”
Eğer siteye kayıtlıysanız ve kullanıcı adı ve parolanızı girerken GİRİŞ HATASI uyarısı alıyorsanız muhtemelen şifre ve kullanıcı adınızı hızlı yazdığınızdan yada yanlış bir harften dolayı kaynaklanan bir sorun olabilir. Üye olduğunuz sitelere giriş yaparken bilgilerinizi kopyalamadan el ile tek tek yazarsanız bu gibi sıkça karşılaşılan sorunlar ile karşılaşmazsınız. Eğer Rivaloya bütün bilgileri sorunsuz olarak giriyor ve bu sorunu halen görüyorsanız firma sizin kullanıcı adınızı engellemiş olabilir, bu yüzden mail adresinize girerek şirketin sizlere gönderdiği herhangi bir bilgi var olup olmadığına bakın. Eğer Firma size herhangi bir bilgi göndermemiş ise canlı yardıma bağlanarak sorunlarınızı dile getirebilirsiniz, yada şifre sıfırlama isteyebilirsiniz.

“Şifre Sıfırlama Nasıl Oluyor?”
Üye giriş bilgilerinizi unuttuysanız, giriş kısmında yer alan şifremi yada parolamı unuttum linkine tıklayarak siteye verdiğiniz bilgileri ve güvenlik sorusuna cevap vermeniz gerekmekte, bazı sitelerde direk olarak mail adresinize parola sıfırlamalar geliyor, üye isminizi ve mail adresinizi yazdıktan sonra site size parola yenilemesi için bir link gönderir, siz o linke tıklar ve yeni şifre oluşturup kaldığınız yerden devam edersiniz.

Bu konu ile alakalı düşünceleriniz var ise, bizlere YORUM göndererek paylaşımda bulunabilirsiniz.

Rivalo Giriş
  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

Rivalo Giriş konumuza oy kullanın.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 4 Şubat 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir