Rivalo Para Çekme

Rivalo para çekme yöntemleri, sorunu, limiti ve kuralları. Rivalo para çekme için gerekli belgeler, kaç günde yada sürede gelir, şartları ve şikayetleri neler?
Üye olduğunuz Rivalo şirketinden kazançlarınızı kendi hesabınıza çekmek için hangi yolları takip etmeniz gereklidir? Bu konu hakkında sizlere geniş bir konu hazırladık.

RİVALO GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

“Rivalo Para Çekme Yöntemleri Neler?”
Firmanın ilk üye olan müşterilerine para çekme metotlarını 3 tane olarak sunduğunu görmekteyiz. Hesabınızı para çekmeye daha aktif etmemişseniz bu yöntemler bu şekilde az olarak çıkmaktadır. Daha çeşitli yöntemler istediğiniz zaman şirketin operatörlerine daha sık kullandığınız para çekme metotlarını isteyebilirsiniz. Rivalo’nun bu konuda müşterileri hiç bir şekilde mağdur etmediği ve daha fazla yöntemler kullandığını bilmekteyiz. İlk defa siteye üye iseniz ve ilk defa para çekmek için bu işlemi yapıyorsanız, aşağıdaki resimde görüldüğü gibi yöntemler bunlardır.
rivalo para çekme yöntemleri

“Rivalo Para Çekmek İçin Hangi Belgeler Gerekmektedir?”
İlk defa para çekmek için Rivalo şirketinden bu işlemi yapıyorsanız öncelikle hangi yöntem ile para yatırdıysanız firma sizlerden o yöntemin belgesini istemektedir, kredi kartı ile para yatırdıysanız, kredi kartı extrenizi göndermeniz gereklidir. Rivalo‘ya üye olduğunuz bilgilerin doğruluğunu ispat edebilmeniz için, siteye üye olurken verdiğiniz bilgilerin size ait olup olmadığını ispat etmeniz gerekmekte. Bu yüzden sizden kimlik bilgileri ve yaşadığınız şehirde herhangi bir telefon yada elektrik faturası isteyebilir. Bunlar adres bilgilerinizin doğruluğunu ispat etmeniz için gerekli evraklardır.

“Rivalo Para Çekme Sorunu ve Limitleri”
Öncelik ile ilk defa para çekmek istediğiniz zaman para çekme sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz belgeleri firma sizden istediği için bu sorun size mail yolu ile yada sitenin panelinde size mesaj olarak gösterilmektedir. Para çekme limitleri, kullandığınız yöntemlere göre değişmektedir. Daha yüksek veya daha az limitlerde para çekmek tamamen sizin seçiminize ve daha çok hangi metodu kullanıyorsanız onla ilgili olduğunu belirtmek isterim.
Rivalo’da ki bakiyelerinizi kendi banka hesaplarınıza aktarmak istediğiniz zaman PARA ÇEKME sayfasında kurallar ve şartlar bölümünde yapmanız gereken bütün bilgiler burada yer almaktadır.

Bu sayfada yer alan konumuz ile alakalı bizlere soru veya herhangi bir paylaşım yapmak istiyorsanız YORUM yazmanız yeterlidir.

Rivalo Para Çekme
  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

Rivalo Para Çekme konumuza oy kullanın

Son Güncelleme Tarihi : 4 Şubat 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir