Rivalo Para Yatırma

Rivalo para yatırma seçenekleri, sorunu, yöntemleri nelerdir? Rivalo para yatırma limiti, bonusu nasıl oluyor. Rivalo para yatırma hatası ve havale yada kredi kartı ile nasıl para yatırılır?
Sıkça sorulan sorulardan birisi olan para yatırma metotları, daha çok üye olan kişilerin ilgilendiren konulardan en önemli konular arasında yer edinmektedir. Peki bu firmanın para yatırma yöntemleri nelermiş sizlere uygulamalı olarak anlatalım.

RİVALO GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

“Rivalo’nun Kaç Çeşit Para Yatırma Metotları Vardır”
Firma yeni kullanıcılarına ilk etapta 3 çeşit para yatırma metotları sunmaktadır bunlar; Ecocard, Neteller ve Banka Havalesi olarak gösterilmektedir. Normal şartlarda bütün şirketler ilk müşterilerine garanti olarak yöntemler kullanmaktadır, diğer para yatırma seçeneklerini zaman içerisinde müşteriler panelinde fazlalaşmaya başladığın göreceklerdir. Daha ilk üyelik kayıtlarınızda bütün seçeneklerini çıkmadığını ayrıca belirtmek isteriz.
Alttaki resimde görüldüğü gibi Rivalo sitesinin ilk üyelerine gösterdiği para yatırma metotları bunlardır.
Rivalo Para Yatırma Seçenekleri

“Para Yatırma ve Limit Sorunları Hakkında”
Rivalo sitesine para yatırma limitleri seçtiğiniz yöntemlere göre değişmektedir. Her yöntem farklı limitlerde olduğu için, sitenin para yatırma sayfasına girdiğiniz zaman burada hangi yöntemler en yüksek limitte para yatıra bileceğiniz yazmaktadır. Bunun dışında yaptığınız işlemlerde sorun yaşadığınız oluyor ise, bu seçtiğiniz metotlara göre sorun çeşitleri de değişmektedir. Üyeliğiniz tam olarak aktif olmadığı zaman bazen Rivalo şirketi sizlere kısıtlama yapabilmektedir. Üyeliğinizin aktif olabilmesi için firma yetkililerine gerekli bilgilerini göndermeniz istenecektir. Bu işlemlerden sonra bu firmaya sorunsuz olarak artık para yatırma işlemlerinde bulunabilirsiniz.

“Rivalo Para Yatırma Bonusları Hakkında Bilgiler”
Firma ilk para yatıran müşterilerine 250 TL ilk üyelik bonusu vermektedir. Bunun dışında daha sonra sürekli olarak her para yatırmanızda sürekli bonus veren metotlar vardır. Bunların genelde ön ödemeli kartlar olduğunu belirmek isteriz. %10 ve %15 arası olarak değişmektedir. Diğer seçeneklerden birisi Cepbank ile para yatırma bonusudur, bunlarda her yatırma yaptığınızda hesabınıza bonus olarak işlenecektir.
Ön ödemeli kartlardan bazılar; astropay, paykasa ve ukash olarak geçmektedir. Cepbank hangi banka ile çalışıyorsanız o bankanın ismine göre değişmektedir.

Bu sayfada yer alan konu hakkında bizlere sormak istediğiniz veya herhangi bir soru yada şikayetlerinizi bu sayfada bizler ile YORUM yazarak paylaşabilirsiniz.

Rivalo Para Yatırma
  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

Rivalo Para Yatırma konumuza oy kullanın.

Sending
User Review
5 (1 vote)
Son Güncelleme Tarihi : 4 Şubat 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir