Rivalo Yeni Adresi

Rivalo yeni adresi ne oldu? Mobil giriş bilgileri değişti mi? Rivalo yeni giriş adresinin güncel bilgileri neler? Rivalo’nun yeni sitesinin ismi nedir? Nasıl giriş sağlayabilirim.
Firma 02 Şubat 2018 tarihinde isim değişikliğine giderek yeni adresi ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Direk web adresi: rivalo9.com olarak siteye erişim sağlayabilirsiniz yada alttaki linke tıklayarak siteye direk geçiş sağlayabilirsiniz.

RİVALO GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

“Rivalo Yeni Giriş Adresi Ne Oldu?”
Şirket TIB tarafından şubat ayında engellendiğinden dolayı isim değişikliğine gittiğini daha önceki konularımızda belirtmiştik. Yeni sitesine sonuna 9 yazarak şuanda girmek mümkün. Bu gibi siteler sürekli olarak isim değişikliğine gitmez, sadece şikayetler ve bulunduğunuz ülkenin yasal prosedürlerine uymadığı için web girişleri engellenmektedir. Yoksa sitenin faaliyeti hiç bir zaman durmuyor. Daha çok Türk kullanıcıları olan Rivalo firması, müşterilerin bu durumdan memnun olmadığını fakat bu durumun önüne ancak markamızın sonuna sayı koyarak çözebilecekleri biliyoruz. Bu yüzden zaman zaman site ismini kayıp ettiğinizde, bizim sayfamızdan da bu firmanın güncel haberlerini her zaman alabileceğinizi belirtmek isteriz.

“Rivalo Mobil Adresi Nedir?”
Yukarıda belirttiğimiz gibi sitenin sadece sayısı değişmiştir, rivalo9 yazarak direk mobil uygulamasına da cep telefonlarınızdan erişim sağlaya bilmektesiniz. Akıllı telefonlarınızdan giriş yapamıyorsanız internetinizi kontrol ediniz, yada direk üstte yer alan rivalo reklamlarına tıklayarak siteye geçiş yapmayı deneyiniz.

Bu sayfamızda yer alan adres değişikliği konumuzda şikayet veya önerilerde bulunabilirsiniz. Bizlere YORUM yazarak neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde olabiliriz.

Rivalo Yeni Adresi
  • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

Rivalo Yeni Adresi konumuza oy kullanın.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 4 Şubat 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir