Tamskor

İddaa değince, insanın aklına sadece futbol spor dalı geldiğini düşünebilirsiniz. Aslında bu düşünce tamamen yanlış bir varsayımdır. İddaa geniş kapsamlı bir terimdir ve her spor dalına hitaben yapılmaktadır örneğin Buz Hokeyi, Tenis, Basketbol ,Hentbol, Amerikan Futbolu, Voleybol, Dart gibi daha yazamadığım bi sürü spor dalında iddaa yapılmaktadır.
Tamskor sitesi de sadece  futbol, basketbol ve son olarak  voleybol gibi spor müsabakaların iddaa bültenlerine yer vermekte. Aslında bizim istediğimiz tamskor web sayfasının daha fazla spor dalında hizmet sunması. Konusunu ele aldığımız site ile hakkında biraz bahsedelim isterseniz. tamskor sitesine girdiniz de 5 adet üst kategori oluşmakta bunları sizlere aşağıda sıralayarak bahsedelim.

İddaa Sitelerine Giriş

 1. MAÇ SONUÇLARI
  Bu bölüm ana sayfa olduğunda kategori adından da anlaşıldığı gibi oynanan maçları ve oynayacak olan maçlara yer verilmiş sizlere gösterme amaçlı bir tablo aşağıda örnek olarak yer verdik.

   Kod   DK    LİG     SKOR      İY
   647  MS   LKU  Rio Ave     1 – 1  Sporting Braga  0-0

 

 1. İDDAA TAHMINLERI
  Burada yer verilen konular ise oynanacak maçlar hakkında yapılan tahminlere yer verilmiş site ay başından sonuna kadar oynanan maçlar hakkında analiz yapıp tahminlerde bulunmakta örneğin kodsuz olarak iddaa‘da yer alan  Belçika – Fransa maç kuponu  için Alt olur diyorum. şeklinde yazı vardır  verdiği  Oran ise : 1.35 dir.
 2. İDDAA BÜLTENI
  Bu sayfada yer verilen konular ise hafta sonuna kadar oynanan maçların bülteni hazırlanmış
 3. MAÇ DINLE
  Adından da anlaşıldığı gibi oynanan karşılaşmaları radyodan canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca burada oynanan maçlar veya daha sonra oynanacak maçlar hakkında da yorum ve analizleri dinleyebilir maçlar hakkında tamskor tahmini yapabilirsiniz.
 4. SPOR TOTO TAHMINLERI
  Türkiye’de yer alan maçların çoğu tahminleri de sitede yer almaktadır. Güncel editörleri tarafından bu tahminlere yer verilmektedir.

Tamskor sitesinde yer alan ürünler bu şekildedir. avbpa.com ekibi olarak sitemizi diğer site ile karşılaştıracaksak bizlerde yer alan Avrupa’nın dev şirketlerinin tanıtımının yapıldığı ve halka açık olarak tartışılır durumda olduğu, bunun dışında günlük banko iddaa kuponları, bilgisayar tahminleri, oranı düşen maçlar ve online olarak maç izleme yayınlarını ücretsiz olarak ziyaretçilerimize sunmaktayız. Bir haber sitesin yapabilecekleri tamamen ziyaretçilerine özel olarak herhangi bir ücret talep etmeden verdiği hizmetlerin kusursuz olmasıdır. Bizler bunları yıllardır kusursuz olarak sunmaktayız. Bizi takip ederek güncel haberleri ve gerçek bilgileri sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

 • Yazımıza Oy Verin
5

Özet

Tamskor konumuza oy kullanın.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Son Güncelleme Tarihi : 3 Mart 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir