Websportv

HD kalitede 500’den fazla bedava olarak maç vermektedir. 10 adet kanalı bulunan sanal televizyonun iptv özelliği ile kullanıcılara hizmet sunmaktadır. Son zaman gözde internet ve televizyon arasındaki bağı güçlendiren IPTV özelliğini webspor sitesi ile dahada yakında tanıyoruz.

SİTEYE GİRİŞ YAP

IPTv Nedir ?
Iptv basit bir dille anlatmak gerekilirse, internet üzerinden tv programları ve video gibi içeriklerin yayınlanması anlamına gelebilir. Iptv’lerin en büyük özelliklerinden biri ise, bir yayını yarıda bıraksanız bile onu kaydedebilir daha sonra tekrardan izleyebilirsiniz. Dünya üzerinde 17 milyondan fazla IPTV kullanıcısı bulunmaktadır. Veriler eskiye dayalı olduğundan dolayı şuan itibari ile belkide 50-70 milyon arasında kullanıcıya ulaşmıştır.

Webspor’da HD Maç Yayınlarını Nasıl İzleyebilirim ?
Webspor sitesinde 10’dan fazla hd kalitesinde kanal bulunmaktadır. Verilen skype adresleri üzerinden de iletişime geçerek iptv bilgilerini edinebilirsiniz. Webspor sitesi üzerinde iptv olarak verilen maç yayınlarının listesinede detaylı olarak ulaşabiliyorsunuz. O gün hangi maç yayını var, hangi kanalda, iptv adresleri nedir bunların tüm bilgileri sitede mevcut.

İdmanTV Üzerinden Maç Yayını İzleyebilirmiyim ?
İdman tv hakkında daha öncesinde, yazılarımızda izleyebileceğiniz bir link vermiştir. Bildiğiniz üzere Azerbeycan kanalı olan İdman Tv Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapmaktadır. Donmadan ve kesintisiz bir yayın izleyebilmeniz için idman tv başlığımıza giderek kanalı sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

 

Son Güncelleme Tarihi : 4 Mart 2018

Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir